Про себе

Вітаю! Я — В'ячеслав Халанський,  професійний психолог і психотерапевт (резюме/CV: укр, рос, en). Метод, в якому я працюю — «Екзистенційний аналіз та логотерапія» в реєстрі УСП (Українська Спілка Психотерапевтів). 

Я люблю свою професію, тому що вірю у її визначальне значення для життя. Присвятив і присвячую багато часу своєму навчанню, що дає багато переваг — мені та моїм клієнтам.

Терапія — це королівська дорога до себе, яка дозволяє змінити життя на краще. Консультування, тим часом, допомагає знайти рішення хвилюючих проблем.

Моя місія  відповідати на психологічні запити людини, сприяти розвитку її щасливого життя та створенню здорових відносин з близькими. Я працюю з людьми, які зіткнулися з емоційним вигоранням, депресією, різноманітними фобіями, втратами, панічними атаками, порушеннями гендерної ідентичності і т. д. Мета моєї роботи  підвищити якість життя клієнтів з різних соціальних груп, відкрити доступ до психологічних послуг широкому колу людей, незалежно від їхнього соціального статусу, політичної позиції, віросповідання та сексуальної орієнтації.

Я психолог-практик, націлений на процес і результат. Мені важливо бачити позитивні зміни в житті клієнта.

Моє завдання як професіонала полягає в тому, щоб якомога ефективніше використовувати час і зусилля клієнта для вирішення існуючих проблем. Результат, звичайно, залежить від різних факторів, але багато клієнтів помічають поліпшення і виходять з глухого кута вже після кількох зустрічей.

Психолог-професіонал не тільки знає найбільш ефективні способи вирішення проблем, але й гарантує конфіденційність та неупередженість (психотерапевтична практика регулюється професійними організаціями).

Благополуччя клієнта основна мета психотерапевта.

Я запрошую вас ознайомитися з моїм сайтом. Якщо запропоновані мною напрямки роботи відповідають вашому запиту, пишіть або телефонуйте домовимося про зустріч, особисту (Київ та Київська область) або онлайн. Мій досвід і знання забезпечать вам найбільш ефективну та розуміючу допомогу.

Як експерт, я працюю з такими організаціями:

UA: Українське радіо — перший канал радіо суспільного мовника НСТУ «Громадське телебачення» — український інтернет-канал, проект, який створили самі журналісти "24 канал" — перший український цілодобовий канал новин  ТК «Київ» — український комунальний телевізійний канал, заснований у 1995 році Прямий канал: Новини України та Світу онлайн 

 «Новое Время» — щотижневий суспільно-політичний часопис «Сегодня» — всеукраїнська щоденна суспільно-політична газета WoMo Мама в деле! Сообщество бизнес-мам Gazeta.ua — українське суспільно-політичне інтернет-видання, засноване у 2006 році Коворкінг Smart cafe Bibliotech Журнал Strategic Business Review — SBR Радіо «М» — незалежна українська радіостанція просвітницько-інформаційного спрямування  

Everett Worthington Templeton World Charity Foundation The Gottman Institute Harvard University Український гуманітарний інститут    

    ChangeUA — портал о жизни в Киеве Yakaboo - найбільший в Україні інтернет-магазин книг, подарунків і дитячих товарів Программы здорового питания в Киеве  

The Placer Superior Court  Кабінет експертів – формація галузевих спеціалістів

Життя ніколи не буває в нашому розпорядженні. Але ми тут, щоб енергійно взятися за своє життя, а не чекати на нього.

Давайте познайомимося ближче? 

Неформальне привітання – ніби скороминущий погляд незнайомця. Якщо він тобі до вподоби, ти хочеш утримати його слід у пам’яті. Якщо ні, шукаєш інший об’єкт, який буде близький і приємний. Шлях від останнього до першого пролягає через відкриту (або хоча б напіввідкриту) розповідь про себе.

Привіт!

Ви опинилися на моєму сайті і відкрили цю сторінку чудово! Але це ще не означає, що наше знайомство буде взаємним. Все ж… я ризикну першим.

Як ви зрозуміли, мене звуть В’ячеслав Халанський. Мені 47 років. Чи не занадто офіційно? Ні. Хай буде так. Гадаю, що дистанцію ми спробуємо скоротити.

Так швидко хочу сказати, що я психолог, психотерапевт, автор, щасливий чоловік і батько двох доньок. Зупинюся ще, аби сказати щось інше, більш людяне.

У вас було таке відчуття, що ви начебто живете, але живете ніби не своїм життям? Усе меркантильно і сухо. Я не кажу зараз про пережиття ейфорії як Дубайського феєрверка, який триває шість хвилин і внесений до Книги рекордів Гіннеса. Це не воно. Я про те, що ти працюєш, відпочиваєш, посміхаєшся, спілкуєшся, знайомишся з новими людьми – усе як в усіх, але при цьому не вистачає розуміння себе і власних вчинків.

Психологія для мене – більше, аніж професійна діяльність. Уважно слухати, посміхатися, зустрічати і проводжати клієнта – це лише один з компонентів моєї професії, яка виходить з глибокої поваги до іншої людини. За 15 років з того моменту, як я вирішив присвятити себе вивченню людської поведінки, я відчуваю, як сильно залучений у процес розуміння себе самого. Наше «Я» – це як незнана країна. Там є багато того, що дражнить нерви – це ми називаємо новим, цікавим. Тому я ставлюся до своєї професії як до захоплюючої подорожі, хоча інколи це схоже на трилер чи детектив. І розумію при цьому, що це – моє життя, мій вибір, мій трилер або детектив.

Окрім професійної діяльності, я, мов дитина, захоплююся різними цікавими проектами. Деякі з них пов’язані з наукою, інші (скажу по секрету – це моє нове хобі) – з письменницькою діяльністю. І вже зовсім по секрету – я люблю головоломки типу IQ-TBICT.

Довгий час я працював у різних організаціях. Але дійшов висновку, що самостійна реалізація творчої ідеї дає мені більше енергії і натхнення. Тепер кожен мій день сповнений цікавими подіями, ніби різнокольоровими фарбами на палітрі художника: зустрічі з клієнтами, листування з колегами з різних країн, читання нових книг, конференції, відрядження, ставлення задач і їхнє рішення… Відчуття таке (стоп! Що це я про відчуття заговорив? Це ж моя професія!), що життя належить мені, це – моє життя, я пишу сценарій, цікавий мені. Про що це я? Точно! Тут я кажу про стан, який я називаю – жити узгодженим життям, жити у злагоді з собою. Впевнений, ви знаєте, про що я.

Саме цим я й займаюся в робочому кабінеті: разом з клієнтом ми вчимося приходити до узгодженого життя. Вчимося стати на землю свого «Я». Як винагорода – клієнт отримує відчуття (не плутайте з емоцією!): «Точно, це моє життя і я хочу його жити саме так, як зараз…» Це непростий, але неймовірно чудовий процес!

Мабуть, що для початку знайомства цього достатньо. Тепер ваш крок! Чекаю вас на консультації, терапії, проходженню профорієнтації для підлітків і дорослих, подолання стресу… Для взаємної зустрічі – якщо ви розумієте, як важливо дійти до свого власного узгодженого і щасливого життя.

Дякую, що дочитали моє послання.


Дипломи та сертифікати:

 

1 

14

6

  2

Mental-Health-and-Emotional-Well-Being-Conference-For-Business-2022    

  


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!