Умови

Психотерапія — це не заміна життя, а його генеральна репетиція

Ірвін Ялом

 

Первинна консультація

Щоб прийняти продумане рішення щодо роботи з психологом, пропоную безкоштовну 15-хвилинну консультацію, в ході якої я відповім на ваші питання, перш ніж ми заплануємо першу сесію:
телефон: +38 095 420 15 34, скайп: khalanskyy, e-mail: skhalanskyy@gmail.com

 

Перша сесія

Після цього я прошу своїх клієнтів заповнити дві форми. Ви можете завантажити, заповнити та принести ці документи на першу зустріч (Підтвердження згоди на терапію та усвідомлення меж відповідальності та Анкета клієнта) або заповнити їх у мене в офісі.

В ході перших зустрічей ми можемо відкрито проговорювати очікування і коригувати побажання. Якщо ви вирішите пройти терапію, ми підпишемо контракт (або усно обговоримо умови роботи) на мінімальну кількість прийомів, точніше — на 8. Максимальна — 25 і більше. Частота відвідувань також обумовлюється в контракті або усно. Досвід підказує, що відвідування консультацій з проміжком більше двох тижнів буде неефективним.

Часто клієнтам стає набагато краще вже після кількох консультацій. Однак поліпшення самопочуття — не найголовніший критерій. Набагато важливішим є усвідомлення суті проблеми, її проживання; те, як ви будете ставитися до себе після закінчення роботи з психологом, які оберете установки стосовно інших.

У разі відмови від сесії за 24 години до її початку клієнт повинен оплатити вартість консультації. Додатковий час оплачується за згодою з клієнтами. 

Оплата

Для клієнтів з України Для клієнтів з Росії та Криму  Для клієнтів зі США Для клієнтів з Європи
800 грн $60 $70 €70

Сімейна психотерапія

1200 грн за 60-хвилинну консультацію, з пропорційною оплатою за кожні наступні півігодини

Проведення тренінгу для компанії

Три години роботи з групою до 10 осіб — 1800 грн з людини

Сфера психотерапії і психологічного консультування тісно пов'язана з клінічною психологією, тому в разі необхідності можу порекомендувати фахівців-психіатрів або клінічних психологів. Найчастіше лікування відбувається в робочому альянсі: психіатр-психотерапевт-клієнт. Ефективність мого досвіду підтверджена на практиці.

 

Увага! 29 вересня 2018 року стартує навчально-терапевтична група самопізнання «Основи Екзистенційного аналізу та логотерапії». Це освітня програма, яка складається з чотирьох модулів. Термін навчання – 2 роки.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!