Умови

"Психотерапія — це не заміна життя, а його генеральна репетиція"
Ірвін Ялом

Первинна консультація

Щоб прийняти продумане рішення щодо роботи з психологом, пропоную безкоштовну 15-хвилинну консультацію по телефону (+38 095 420 15 34) або електронною поштою (skhalanskyy@gmail.com), в ході якої я відповім на ваші питання, перш ніж ми заплануємо першу сесію.

Перша сесія

Після цього я прошу своїх клієнтів заповнити дві форми. Ви можете завантажити, заповнити та принести ці документи (Підтвердження згоди на терапію та усвідомлення меж відповідальності та Анкета клієнта) на першу зустріч або заповнити їх у мене в офісі.

В ході перших зустрічей ми можемо відкрито проговорювати очікування і коригувати побажання. Якщо ви вирішите пройти терапію, ми підпишемо контракт (або усно обговоримо умови роботи) на мінімальну кількість прийомів, точніше — на 8. Максимальна — 25 і більше. Частота відвідувань також обумовлюється в контракті або усно. Досвід підказує, що відвідування консультацій з проміжком більше двох тижнів буде неефективним.

Часто клієнтам стає набагато краще вже після кількох консультацій. Однак поліпшення самопочуття — не найголовніший критерій. Набагато важливішим є усвідомлення суті проблеми, її проживання; те, як ви будете ставитися до себе після закінчення роботи з психологом, які оберете установки стосовно інших.

У разі відмови від прийому клієнт повинен протягом двох днів повернути 50% оплати від її вартості.

Оплата

Для клієнтів з України Для клієнтів з Росії та Криму  Для клієнтів зі США Для клієнтів з Європи
1000 грн $60 $70 €70

Якщо ви приходите на сімейну психотерапію, вартість 60-хвилинної консультації становитиме 1200 гривень з пропорційною оплатою за кожні наступні півгодини.

Сфера психотерапії і психологічного консультування тісно пов'язана з клінічною психологією, тому в разі необхідності можу порекомендувати фахівців-психіатрів або клінічних психологів. Найчастіше лікування відбувається в робочому альянсі: психіатр-психотерапевт-клієнт. Я маю великий досвід роботи в такому альянсі.

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!