Умови

Психотерапія — це не заміна життя, а його генеральна репетиція

Ірвін Ялом

 

Первинна консультація

Для початку я пропоную Вам отримати безплатну 15-хвилинну консультацію. В ході неї я відповім на питання, які Вас цікавлять, і Ви зможете прийняти продумане рішення щодо роботи з психологом. Якщо ми підійшли одне одному, можна запланувати першу сесію.

Записатися на безплатну консультацію: +38 095 420 15 34, skype: khalanskyy, e-mail: [email protected]

 

Перша сесія

Після консультації я прошу своїх клієнтів заповнити дві форми. Це захищена інформація, яка залишається лише у мене. Завдяки цим данним я матиму більш цілісну картину Вашої ситуації, що зробить терапію якіснішою й дозволить краще зрозуміти Вас. Можна зробити у найбільш зручний для Вас спосіб:

Під час перших зустрічей ми можемо відкрито проговорювати очікування і коригувати побажання. Якщо ви вирішите пройти терапію, ми підпишемо контракт (або усно обговоримо умови роботи) на мінімальну кількість прийомів, точніше — на 8. Максимальна — 25 і більше. Частота відвідувань також обумовлюється в контракті або усно. Досвід підказує, що відвідування консультацій з проміжком більше двох тижнів буде неефективним.

Часто клієнтам стає набагато краще вже після кількох консультацій. Однак поліпшення самопочуття — не найголовніший критерій. Набагато важливішим є усвідомлення суті проблеми, її проживання; те, як ви будете ставитися до себе після закінчення роботи з психологом, які оберете установки стосовно інших.

  • У разі відмови від сесії за 24 години до її початку клієнт повинен оплатити вартість консультації.
  • Додатковий час оплачується за згодою з клієнтами. 

 

Вартість консультації

Індивідуальна консультація

1400 грн для клієнтів з України
$90 — для клієнтів з Росії та Криму
$100 — для клієнтів з США
€100  для кліентів з Європи
Індивідуальна консультація на дому  1600 грн (Київ та область)
Сімейна психотерапія 1400 грн за 60-хвилинну консультацію, з пропорційною оплатою за кожні наступні півгодини
Проведення тренінгу для компанії 1800 грн з людини за три години роботи з групою до 10 осіб

 

Важливо! Сфера психотерапії і психологічного консультування тісно пов'язана з клінічною психологією, тому в разі необхідності можу порекомендувати фахівців-психіатрів або клінічних психологів. Найчастіше лікування відбувається в робочому альянсі: психіатр-психотерапевт-клієнт. Ефективність мого досвіду підтверджена на практиці.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!