Встигніть на безплатний вебінар про вигорання і хронічну втому!

Встигніть на безплатний вебінар про вигорання і хронічну втому! 13.04.2021

 

Привіт, друзі! 15 квітня (четвер) буду проводити веббінар про емоційне вигорання в галузі богословської освіти, але це також корисно знати при професійному вигоранні та хронічній втомі в будь-якій іншій галузі. Якщо актуально, реєструйтеся! Зустрічаємося з 15:00 до 17:00 за київським часом в режимі Zoom-вебінару.

Реєстрація (не хвилюйтеся з приводу деяких пунктів, вам нададуть доступ).

Про вебінар: Вигорання впливає на психічне здоров'я, а отже, і на здоров'я в цілому. Працюючи з сотнями клієнтів з 12 країн протягом останніх 8  років я помітив, як погіршується якість життя в результаті емоційного виснаження, знижується продуктивність роботи, з'являються скарги на низьку ефективність, на керівника і роботу організації в цілому, виникає глибокий біль через дисбаланс між роботою та особистим життям, з'являється виснаження через перенавантаження і неправильне використання часу, з'являється розуміння, що прагнення успіху не приносить щастя. 

А все тому, що емоційний стан впливає на абсолютно усі галузі життя – відносини, хобі, самопочуття, включаючи матеріальну складову. Під час вебінару ми поговоримо про те, як розпізнати вигорання у своєму житті; дізнаємося, чому такі компанії як Microsoft Japan, британська Autonomy, британьско-нідерландська Unilever застосовують 4-х денний робочий тиждень, а також дізнаємося, які є стратегії піклування про себе і якості свого життя.

Про ведучого: В'ячеслав Халанський – сертифікований психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів  (екзистенційно-аналітичний напрям). Понад 15 років психотерапевтичної практики. Куратор міжнародного проекту під егідою фонду Темплтон з дослідження зв'язку прощення і ментального здоров'я «Building More Forgiving Communities around the Globe» (Гарвард–Гонконг). Автор книги «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх». Постоянный эксперт в ведущих украинских СМИ.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!