Кумедна ситуація, або Деякі труднощі у написанні книги

Кумедна ситуація, або Деякі труднощі у написанні книги 16.12.2020

 

Я пишу першу главу своєї книги про емоційне вигорання. Главу присвячено чотириденному  робочому тижню. Два роки компанія з Нової Зеландії Perpetual Guardian провела такий експеримент: якщо працювати не 5, а 4 дня на тиждень, чи збільшиться продуктивність співробітників, їхнє благополуччя? Тобто додатковий вихідний пропонувався як стимул зосередитися на роботі і не відволікатися на вирішення особистих питань протягом дня. 

Тоді, як тільки я дізнався про експеримент, одразу ж зв'язався з Шарлоттою Локхарт (СЕО компанії, засновниця руху за чотириденний робочий тиждень 4 Day Week, Bring Your Own Sandwiches. Вона відповіла на мої запитання. Надіслала матеріали. Коли я сів писати книгу у 2020-му, зрозумів, що все це загубив.

Думав, що робити. Вирішив просто знову написати їй. Вона відповіла, й вчора ми говорили з нею по скайпу. Я здивований, як швидко все відбулося! Говорили про переваги 4-денного робочого тижня для бізнеса, економіки й співробітників; про реакцію прем'єр-міністра Нової Зеландії на їхній експеримент в Perpetual Guardian; про дослідження в галузі психічного здоров'я в Осфорді. Це пропонується як нова філософія праці. Про все це – в моїй новій книзі. 

А ви б хотіли працювати всього чотири дні на тиждень? Як би це вплинуло на ваше життя? Чи знизило би стрес, пов'язаний з роботою?  

Запрошую пройти коротке опитування.

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!