Новий досвід

Новий досвід 01.12.2020

 

Щодня я отримую повідомлення. В основному питають про послуги, замовляють мою книгу «Солнце внутри», прохають порекомендувати літературу для наукового дослідження. Бувають й несподіванні пропозиції. Днями мене запросили на кастинг для ролі в одному з серіалів.

Я люблю новий досвід. Люблю потрапляти в ситуації, де почуваюся по-новому. Отже, друзі, я погодився. Часу було мало. Але, як невиправний перфекціоніст, я постарався все вивчити. Під час підготовки відчув увесь спектр почуттів – від паніки до повного Дзен: «Що втрачаю? Мені ж не звикати, граю самого себе» (у мене роль психолога). 

Мої враження: 

  • Не бійтеся пробувати щось нове. Саме новий досвід розвиває, формує мисленнєві здібності, дії. Мені дали зворотній зв'язок дуже круті спеціалісти. Мені було важливо.
  • Не бійтеся ризикнути. Можливо, ви давно думали про те, аби чомусь навчитися. Пробуйте! Все одно ви не витягнете на всі 100%, а навіть й на 60%, але ви випробуєте себе. Це можливість реалізувати те найкраще, що є в вас. 
  • Цінне тому й цінується, що не дається просто так. Треба працювати. І йди до своєї мети. Ось сьогодні вранці у мене пішло 5 годин на те, аби налаштуватися на написання чергового фрагменту для нової книги. І тільки потім з'явився маленький просвіт. 
  • Не бійтеся програти. Поки я готувався до кастингу, вжився в роль. Прожив сцену по-справжньому, як на роботі з клієнтами. Не факт, що мене відберуть. Важливо було прожити момент, віддатися новій стихії. 
  • Вчіться насолоджуватися післясмаком. Я так хвилювався. А на самому прослуховуванні (воно тривало 45 хвилин) все виявилося простіше і люди навколо дійсно допомагають відчути свободу і залишатися собою. А після було відчуття як після якоїсь дуже класної події! 

Ось такі уроки я виніс. Зізнавайтеся, хто брав участь у кастингах! Поділіться своїм досвідом!


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!