Унікальна методика ТRЕ (Trauma Releasing Exercises)

Унікальна методика ТRЕ (Trauma Releasing Exercises)

Слабаки ніколи не замислюються про причини своєї втоми. Сильні й цілеспрямовані завжди повинні ігнорувати свою стомлюваність. Лише наша бліда шкіра може прокричати нам про нашу хронічну втому.

Trauma Releasing Exercises – це серія вправ для зняття напруги, відновлення сил і послаблення хронічних затисків, що залишили сильний шок чи травма. Запрошуємо на заняття!

Більш детально про метод

Для кого?

Практика TRЕ буде корисною для людей, діяльність яких пов’язана з високою відповідальністю й великими навантаженнями. Вправи допоможуть зняти напруження після стресу чи травми, запобігти психічному вигоранню, повернути баланс, наростити сили.

Нагально рекомендується людям, які зазнають хронічний стрес на роботі або переживають болючі спогади, травми.

Як це робити?

TRЕ-вправи прості і безболізні. Вібрації в області тазу, які з’являються при виконанні вправ, допомагають задіяти внутрішній механізм відновлення й випустити глибокі хронічні затиски, що залишилися після сильного шоку чи травми. Увага людини при цьому концетрується на центрі ваги.

Trauma Releasing Exercises — це серія вправ для зняття напруження, відновлення сил і послаблення хронічних затисків, що залишили сильний шок чи травма

Чому вібрації? Справа в тому, що у багатьох перенапружених людей в тілі виникає мимовільне тремтіння, яке ті намагаються подавити. Однак дрижання, за словами Девіда Берселі, – це природній механізм, за допомогою якого тіло знімає високий рівень напруги і повертається в стан спокою, розслаблення. Дрож сприяє відновленню організму після травми й вивільненню надлишкової енергії, пов’язаної з інстинктивним пориву до втечі.

Регулярне виконання вправ, навіть за відсутності травматичних подій в житті, перешкоджає виникненню хронічної напруги, пов’язаної з повсякденними стресами.

Переваги цього методу:

  • Вправи прості у виконанні (можна використовувати самостійно)
  • Легко інтегруються в робочий день
  • У більшості випадків дають швидкий, відчутний результат
  • При виконанні відбувається природнє вивільнення напруги, значно послаблюються посттравматичні симптоми. Повертається відчуття безпеки і гаразду
  • Вправи легко інтегруються в інші терапії й процедури
  • Активізується парасимпатична система (це дозволяє знизити тривогу в організмі).
Ви можете навчитися цьому методу за чотири зустрічі (це мінімальна рекомендована кількість зустрічей з інструкторами).
Одне заняття триває 1,5 години. З собою потрібно мати каримат і спортивну форму (будь-який зручний одяг).
Напишіть, щоб дізнатися, коли буде найближче заняття: [email protected]

Ведучі:

В’ячеслав Халанський – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму (Австрія); сертифікований тренер в методі ТРЕ; учасник міжнародних конференцій та освітніх програм; організатор навчальних програм з психології спільно з українськими та зарубіжними психологами; учасник таких проектів, як Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International).


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!