Чому за 4-денним робочим тижнем майбутнє? Щасливі співробітники = ефективний бізнес

Чому за 4-денним робочим тижнем майбутнє? Щасливі співробітники = ефективний бізнес 12.02.2021

 

Емоційне вигорання, як і перепрацювання, перестали бути приватними питаннями психіатрів і бізнес-організацій, починаючи з Генрі Форда. Він вивів це на державний рівень. Понад 40 років досліджень показують, що продуктивність і психологія тісно пов'язані. Скорочення робочого тижня, на думку Рутгера Брегмана, вирішує майже всі проблеми: стрес, вигорання, нещасні випадки на роботі, безрзобіття, старіння населення, зміни клімату і т.п.

 

Ось лише декілька фактів ефективності моделі скорочення робочого тижня для бізнеса й економіки: 

  • Коли титан промисловості Форд першим запровадив на своїх підприємствах п'ятиденний робочий тиждень, усі казали, що він з'їхав з глузду. Однак Форд довів, що 40-годинний тиждень збільшує продуктивність праці. 
  • Під час Великої депресії магнат Віл Келог запровадив 6-годинний робочий день і був вражений результатом: на 41% скоротилася кількість нещасних випадків.
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Едвард Хіт під час рекордної інфляції запровадив 3-денний робочий тиждень.
  • Уряд Іспанії у постковідний період прийняв рішення запровадити 4-денний робочий тиждень, інвестувавши в це 50 млн євро.

В Україні були лише слабкі спроби реалізувати це в компаніях, але вони заглохли. З'явилася петиція про запровадження 4-денного робочого тижня в Україні. У відео я коротко розповідаю про 4-денний робочий тиждень і як добре самопочуття співробітників впливає на продуктивність організації в цілому.  


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!