Витряхни зайве!

Витряхни зайве! 13.07.2018

На цьому тижні я багато працював з емоційним вигоранням: написав колонку для НВ "Як розпізнати емоційне вигорання і йому протистояти" та провів дуже теплий семінар у FREUD HOUSE club "Емоційне вигорання: як собі допомогти?" Вкотре переконуюся у ефективності екзистенціальної терапії. Якщо утрата цінності своєї діяльності призводить до емоційного вигорання, то переосмислення життя й набуття нових цінностей здатне зцілити спустошеність, апатію, відразу.

У продовження теми – в неділю разом з колегою Оленою Омельченко ми проведемо унікальний тренінг по методу TRE (Trauma Releasing Exercises). В невеликій групі учасники виконують серію вправ для зняття напруги, відновлення сил й зняття хронічних затисків. Це не психотерапія у звичному сенсі слова. Ми не проговорюємо проблему клієнта, а працюємо лише з його тілесними переживаннями.

Починаємо об 11:30. З собою потрібно взяти спортивний/зручний одяг і каремат. Заняття проходить у комфортному місці на Подолі (вул. Туровська, 9). Вартість: 400 грн на місці або 350 грн по предоплаті на карту ПБ (5167 9856 7002 1252 Омельченко Елена Николаевна).

Запрошую!

Більше про метод TRE

Зареєструватися або отримати додаткову інформацію: (097) 756 30 09 (Олена)


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!