Інна (Сакраменто, США)

Я перебувала в стані глибокої депресії півтора роки. Лікувалася у американських психіатрів і психологів, в госпіталях і центрах. Але нічого не допомагало, навпаки, ставало гірше й гірше.
Одного разу знайома дала контакт В'ячеслава. І хоча я ні на що особливо не сподівалася, вирішила спробувати й цей варіант.
Вже під час першої зустрічі з В'ячеславом зрозуміла: це саме те, що мені потрібно. Содобався його серйозний підхід до мого стану. Він запропонував свого психіатра, і я почала приймати нові препарати.
Метод В'ячеслава виявився зрозумілим, доступним, зцілюючим, звільняючим. Я відкрилася йому вже на першій консультації. На четвертій — змогла заговорити з собою, вирішити головний внутрішній конфлікт, травму життя. Це принесло звільнення.
Наступного ранку прокинулася іншою людиною. Хотілося вщипнути себе, бо не вірилося, що це відбувається насправді. Моє сприйняття світу і людей змінилося. Я знову відчувала, любила, плакала, чогось хотіла, сміялася. Крок за кроком, проходячи терапію, я поверталася до повноцінного життя. Люди, що оточують мене, не вірили своїм очам і просили контакти В'ячеслава, аби допомогти знайомим чи вирішити власні проблеми.
Я дякую В'ячеславу і Богу за те прекрасне життя, яким живу зараз. Терапія вивела мене на світло. Я вирішила внутрішні конфлікти, які тягли на дно, заплутуючи життя все більше й більше.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!