Альона, 35 років

У минулому році в моєму житті стався ряд важких, непередбачуваних подій, пов'язаних з втратою близьких та загрозою власному життю.
Вперше в житті я була на межі нервового зриву, і це страшно. Адже я — дружина і мама, і відповідаю не тільки за себе. Навколо, звичайно, були рідні та друзі, але цього виявилося недостатньо — проблеми були надто серйозні. Постійне відчуття страху, внутрішній неспокій та навіть панічні атаки позбавляли мене фізичних сил. Звичайної дружньої підтримки було вже недостатньо.
У цей момент я усвідомила, що потребую допомоги знаючої людини — психолога. Я зібрала всі сили і звернулася за допомогою до професіонала — В'ячеслава Халанського.
Вже після декількох консультацій я побачила "світло в кінці тунелю" і відчула довгоочікуване полегшення, повернулася надія на відновлення внутрішньої рівноваги.
Я рада, що у важкий момент не стала сподіватися лише на свої сили, і звернулася по допомогу до професіонала. Це допомогло мені стати на ноги, відновитися і набути цінного досвіду у вирішенні внутрішніх проблем, які можуть виникати в майбутньому.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!