Біжи, бийся, тремти: унікальна методика TRE для зняття стресу

Біжи, бийся, тремти: унікальна методика TRE для зняття стресу 14.06.2018

Стрес провокує у нас дві реакції: ми або борімосія, або біжимо. До речі, для дорослих передбачена ще одна опція – завмирання і капсулювання енергії напруження. Але це, як ви розумієте, теж не вихід. Потрібний баланс між напругою і розслабленням. У тварин, наприклад, взагалі немає ПТС (посттравматичного синдрому) – включається природній механізм відпрацювання напруження в тілі.

Як знімати хронічні утиски і відновлювати сили? Пропонуємо вам оволодіти унікальною методікою TRE (Trauma Releasing Exercises), аби розблокувати реакцію природнього дрижання. Це не психотерапія в звичному сенсі слова. Ми не проговорюємо проблему, а працюємо лише з тілесними переживаннями. Тіло є сценою емоцій. Ще один плюс – робота відбувається в групі. Це посилює ефективність процесів, а також можна побачити успішний досвід подолання подібної проблеми.

Заняття ведуть сертифіковані у методиці ТRЕ психологи: В’ячеслав Халанський та Олена Омельченко. Найближча зустріч відбудеться в суботу, 16 червня, з 11 до 12:30 в комфортному місці в центрі Києва. З собою потрібно взяти спортивний/зручний одяг і каремат.

Вартість: 400 грн на місці або 350 грн – передплата на карту ПБ (5167 9856 7002 1252 Омельченко Олена Миколаївна). Передбачені пільгові умови для учасників АТО.

Зареєструватися або отримати додаткову інформацію: (097) 756 30 09 (Елена), (095) 420 15 34 (Вячеслав).


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!