Емоційне вигорання: як собі допомогти?

Емоційне вигорання: як собі допомогти? 10.07.2018

11 липня відбудеться семінар "Емоційне вигорання: як собі допомогти?"

Майже кожен третій українець або українка працездатного віку мають надзвичайно високий рівень емоційного вигорання або знаходяться у зоні підвищеного ризику. При цьому вигорання – це не завжди результат стресу або перенавантажень на роботі. Депресія, відсутність енергії, напруження можуть з’явитися, коли ви йдете за цілями, які не резонують з вашим покликанням, коли відчуваєте нестачу підтримки у соціумі. 

На семінарі ми розглянемо емоційне вигорання (ЕВ) як захисну реакцію у відповідь на тривале спричинення шкоди самому собі. А також пошукаємо відповіді на такі запитання:

  • Які причини виникнення ЕВ та його особливості?
  • Як діагностувати ЕВ та допомогти собі й іншим?
  • Чи існує профілактика ЕВ?
  • Що каже про ЕВ логотерапія й екзистенціальний аналіз?
  • Питання аудиторії, конкретні приклади і поради психолога

БОНУС! Кожен учасник зможе безкоштовно пройти професійний тест, розроблений австрійськими вченими. Результати, тести і короткі рекомендації ви отримаєте на e-mail.

Семінар проводить В’ячеслав Халанський (Slava Khalanskyy) – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму; учасник міжнародних конференцій та освітніх програм; організатор навчальних програм з психології спільно з українськими та зарубіжними психологами; учасник таких проектів, як Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International). 
В’ячеслав має 15-річній досвід психологічного консультування та роботи зі стресом, емоційним вигоранням, депресіями, панічними атаками, фобіями. Надає послуги профорієнтації для підлітків та дорослих, проводить бізнес-тестування підприємств з діагностикою емоційного вигорання співробітників. 

Семінар буде корисний широкій аудиторії. Запрошуємо також психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та всіх фахівців, які працюють у сфері охорони психічного здоров'я.

Вартість - 200 гривень 
Посилання на он-лайн оплату


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!