Надія

У нашому суспільстві, так вже повелося, майже кожен знає, як потрібно лікуватися, чого потрібно вчити дітей і як керувати країною — це знають навіть підлітки. А в питаннях психології, особливо завдяки інтернету, — одні професори та академіки. Я не іронізую, оскільки до недавнього часу теж вважала себе грамотною — як мінімум, в питанні психічного здоров'я. Доки одного разу не спіймала себе на думці, що мені нічого чекати від дня прийдешнього, та й від життя в цілому.
Мені не 20 і навіть не 40. Ну що ще цікавого може трапитися в моєму житті? Який сенс в прокидатися вранці? Цей стан ускладнювався з кожним днем, поки врешті я не наважилася — ну так, про всяк випадок — сходити до психотерапевта.
Слава Богу, я відразу потрапила до хорошого фахівця. Знаєте, людей з дипломом психолога чи психотерапевта сьогодні чимало, але тямущих фахівців, на жаль, одиниці. Я вдячна В'ячеславу за професіоналізм.
Звичайно, однією зустріччю не обійшлося. Втім, не обійшлося й однієї терапією — я надто сильно запустила свій стан, потрібна була й допомога психіатра. Сьогодні у мене зовсім інша якість життя. Ні, мої обставини не змінилися, але змінилася я, змінилося моє ставлення до себе і з собою. Як наслідок — змінилася атмосфера вдома, моя сім'я стала щасливішою.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!