Профорієнтація для підлітків

Профорієнтація для підлітків

"Магеллано Університет" (Magellano University) — таку незвичну назву має одна з найпопулярніших в Європі методик тестування на профорієнтацію для молодих людей, які готуються до вступу у виш. Блок тестів "Магеллано Університет" розроблений для старшокласників, абітурієнтів, випускників шкіл та середніх спеціальних навчальних закладів.

"Магеллано Університет" дозволяє зробити усвідомлений вибір майбутньої професії на основі всебічного аналізу інтересів, схильностей та здібностей підлітка, його мотивації, ставлення до навчання та інших факторів, що впливають на професійну діяльність.

Майбутній студент та його батьки отримують важливу інформацію, яка суттєво полегшить прийняття остаточного рішення щодо вибору професії.

Тест сертифікований і адаптований для жителів України. Вік учасників тестування — від 15 до 22 років.

Тестування "Магеллано Університет" допомагає:

  • виявити схильності та здібності підлітка;
  • визначити сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свій творчий потенціал, досягти найбільшої ефективності та отримувати задоволення від майбутньої професійної діяльності;
  • спонукати старшокласника самостійно обрати майбутню освіту, тобто самостійно прийняти своє, можливе перше, важливе життєве рішення;
  • побудувати стратегію підготовки до вступу до вишу на підставі результатів тестування;
  • досягти взаєморозуміння між батьками та підлітком у виборі подальшої освіти.

Чотири факти про тестування "Магеллано Університет"

1. Адаптовано для України. Переважна більшість представлених в Україні тестів ніколи не адаптувалися під українців. Методика "Магеллано Університет", тим часом, адаптована за участі 500 старшокласників з шести київських шкіл. Статистичні дані, що охопили понад 6 тисяч осіб, свідчать про високу якість цієї методики.

2. П'ять критеріїв виміру. "Магеллано Університет" — єдина адаптована профорієнтаційна методика, яка має п'ять головних критеріїв виміру: професійні (1) та культурні (2) інтереси, математичні, вербальні та абстрактні здібності (3), мотивація до навчання (4) і унікальний вимір — здатність справлятися з труднощами в навчанні (5).

3. Дистанційне тестування. Ви можете пройти тест на домашньому комп'ютері, отримавши запрошення електронною поштою.

4. Дві мови. Ви можете обрати українську чи російську мову проходження тесту та звіту.

Вартість: 2500 грн (тестування і півторагодинна консультація).


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!