Робота зі стресом

Робота зі стресом

Trauma Releasing Exercises — це серія вправ для відновлення сил, зняття напруги і хронічних затиснень, пов’язаних з пережитим шоком чи травмою.

TRЕ-вправи були розроблені доктором Девідом Берселі, який побував у багатьох гарячих точках: Ізраїль/Палестина, Судан, Уганда, Кенія, Ємен, Єгипет, Ліван.

Берселі помітив, що під час вибуху бомб люди рефлекторно згинаються в позу зародка. Така поза виникає, перш за все, через скорочення клубово-поперекового м'яза, що зв’язує тулуб, таз і ноги. В результаті у багатьох травмованих людей починаються хронічні болі в спині — напруга в цій зоні постійно підвищена.

Для кого?

Практика TRЕ стане в нагоді людям, діяльність яких пов’язана з високою відповідальністю та великими навантаженнями. Вправи допоможуть зняти напругу після стресу чи травми, попередити психічне вигорання, повернути баланс, наростити сили.

Вкрай рекомендовано людям, які переживають хронічний стрес на роботі чи болючі спогади і травми.

Як робити?

TRЕ-вправи прості та безболісні. Вібрації в зоні тазу, що виникають під час виконання вправ, допомагають задіяти внутрішній механізм відновлення і випустити глибокі, хронічні затиснення, спричинені тяжким шоком чи травмою. Увага людини при цьому концентрується на центрі ваги.

Чому вібрації? Справа в тому, що у багатьох перенапружених людей в тілі виникає спонтанне тремтіння, яке ті намагаються придушити. Однак тремтіння, за словами Берселі, — це природній механізм, завдяки якому тіло послаблює високу напругу та повертається в стан спокою, розслабленості. Тремтіння сприяє відновленню організму після травми та вивільненню надлишкової енергії, пов’язаної з інстинктивним поривом до втечі.

Регулярне виконання вправ, навіть за відсутності травматичних подій в житті, попереджає виникнення хронічної напруги, пов’язаної з повсякденним стресом.

Відеоінструкція

Відеоінструкція №1

Відеоінструкція №2

Відеоінструкція №3

Інші плюси TRЕ-вправ:

  • Прості у виконанні (можна виконувати самостійно).
  • Легко інтегруються в робочий день.
  • В більшості випадків дають швидкий, відчутний результат. 
  • При виконанні відбувається природнє вивільнення напруги, значно полегшуються посттравматичні симптоми. Повертається відчуття безпеки та благополуччя.
  • Вправи легко інтегруються в інші терапії та процедури.
  • Активізується парасимпатична система.
  • Побічних ефектів при правильному виконанні немає.

Більше інформації читайте тут


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!