У Києві відбудеться презентація книги про психосоматику за участю автора Самуеля Пфайфера

У Києві відбудеться презентація книги про психосоматику за участю автора Самуеля Пфайфера 13.06.2018

Метелики у животі, розбите серце, камінь на серці… Тіло та душа неподільно пов’язані між собою. «Тіло – половина душі». Тіло говорить до нас відчуттями, і ця мова є універсальною. 

«Візьми себе в руки!» – кажемо ми собі, щоб досягнути бажаного. Однак раптом тіло перестає працювати так, як ми очікуємо. З цього починається більшість психосоматичних історій: людина звертається до лікарів з різноманітними скаргами, але медичні обстеження не виявляють причин хвороби. Звідки беруться ці скарги? Чи варто лякатися? Про що тіло хоче мені сказати?

Щоб відповісти на ці запитання, потрібно мати базові знання про зв’язки між психікою та тілом. Також нам необхідно знати основні концепції виникнення та розвитку психосоматичних захворювань.

У 2018 році побачило світ україномовне видання книги д-ра медицини Самюеля Пфайфера, в якій міститься його 35-річний досвід як директора однієї з престижних психіатричних клінік у Швейцарії. Описи захворювань написані доступною для звичайного читача мовою і допоможуть краще зрозуміти сигнали тіла. Видання буде корисне студентам медичних і психологічних вишів, психологам, лікарям-інтернам, людям, що страждають на соматоформні розлади, та їхнім оточуючим, а також усім тим, хто бажає краще зрозуміти мову свого тіла.

Учасники зустрічі:

Самуель Пфайфер (по скайпу)– автор книги, лікар-психіатр та психотерапевт, професор в університеті в Марбурзі, має приватну практику.
В’ячеслав Халанський – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму, участник проектов Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International.
Вікторія Бабич – кандидат медичних наук, доктор філософії, асистент кафедри психіатрії і наркології Національного медичного університету, лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії, лікар-нарколог, медичний психолог, психотерапевт
Ірина Давиденко – перекладачка книги, психолог. 

Спеціальна пропозиція: під час презентації можна придбати книгу «Психосоматика. Як ми можемо розуміти мову тіла?» за спеціальною ціною!
Адреса: FREUD HOUSE club (вул. Констянтинівська, 21, м. «Контрактова площа».
Вартість: 100 грн 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!