Вигорання на робочому місці в галузі богословської освіти

Вигорання на робочому місці в галузі богословської освіти 19.04.2021

 

Вебінар психотерапевта В'ячеслава Халанського буде актуальний для усіх, хто переживає емоційне вигорання в професійній галузі. Лекція відбулася в рамках онлайн міні-Інституту Overseas Council на тему «Sabbath and Theological Education». Зустріч присвячена питанням хронічної втоми, духовно-емоційного й професійного вигорання у контексті богословської освіти.

Про вебінар: Вигорання впливає на психічне здоров'я, а отже і здоров'я в цілому. Працюючи з клієнтами з 12 країн протягом останніх 8 років, В'ячеслав бачить, як погіршується якість життя в результаті емоційного виснаження, знижується продуктивність роботи, з'являються скарги на низьку ефективність, на керівника і роботу організації в цілому, виникає глибокий біль через дисбаланс між роботою і особистим життям, з'являється виснаженість через перенавантаження і неправильне використання часу, приходить розуміння, що прагнення успіху не приносить щастя. А все тому, що емоційний стан впливає абсолютно на всі галузі життя – відносини, хобі, самопочуття, включаючи матеріальну складову. Під час вебінару ми поговоримо про те, як розпізнати вигорання у своєму житті; дізнаємося, чому такі компанії, як Microsoft Japan, британська Autonomy, британсько-нідерландська Unilever застосовують 4-денний робочий тиждень, а також дізнаємося, які є стратегії піклування про себе і якість свого життя.

Про спікера: В'ячеслав Халанський – сертифікований психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів (екзистенційно-аналітичний напрямок). Понад 15 років психотерапевтичної практики. Куратор міжнародного проекту під егідою фонду Темплтон з дослідження зв'язку прощення й ментального здоров'я «Building More Forgiving Communities around the Globe» (Гарвард–Гонконг). Автор книги «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх». Постійний експерт в провідних українських ЗМІ.

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!