Використовуйте свої сильні сторони

Використовуйте свої сильні сторони 21.09.2020

 

Приблизно 20 років тому відбулися глобальні зміни у розумінні людини з точки зору соціальних наук. Вчені визначили єдину термінологію для 24 сильних рис характеру, які підпадають в одну з шести загальнолюдських чеснот – універсальних для різних культур і народів. Розвиваючи їх ми переживаємо стан благополуччя і щастя. Говард Гарднер (Howard Gardner), професор з Гарварду, вважає це відкриття найбільш видатним у психології за останні півстоліття. В чому ж воно полягає?

У кожної людини є усі 24 якості тією чи іншою мірою. Їхнє співвідношення робить кожен характер справді унікальним. Важливо визначити їх і укріплювати. Дослідження підтвердили, що проявлення цих сильних сторін характеру в різних ситуаціях значно знижує симптоми депресії, а рівень благополуччя зростає і залишається стійким через один, три і шість місяців. Це відкриває новий підхід у розумінні благополуччя. 

Мій досвід. Я звернув увагу на те, що мої діти часто роблять акцент на своїх слабких сторонах. Особливо дивлячись на популярних блогерів і порівнюючи себе з однолітками. Ми почали шукати їхні сильні сторони. Вдалося пропрацювати спочатку лише 7 з 24, і ми оцінили їх за десятибальною шкалою. Я був здивований, коли побачив, що доньки почали розпізнавати свої переваги дуже чітко. Це дало їм нові можливості у розумінні себе. Наприклад, Софія відкрила свою сильну рису – допитливість. Вона вивчає корейську мову, і розуміння своєї сильної сторони дало їй сміливість більше спілкуватися з викладачем і задавати запитання. 

Piccy.info - Free Image Hosting

Пропоную перейти до справи. Тут ви можете знайти детальний опис 24 рис характеру.  

Завданння:

  1. Подумайте і визначить свої сильні якості з 24 запропонованих. 
  2. Виберіть дві з них, які зможете застосувати на цьому тижні. Напишіть ідеї, як це зробити. 
  3. Поділіться своїм досвідом!

Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!