В'ячеслав Халанський «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо»

Вячеслав Халанський «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» 01.03.2024

Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо

Опис книги

Існує хибна думка, що вигоряння — це «хвороба» лінивих і неуспішних людей. Натомість вигоряють керівники великих компаній, топменеджери, бізнесмени, лікарі, зірки світового масштабу. Виснажує надмір робочих обов’язків, які вони виконують упродовж ненормованого робочого дня. Як зрозуміти, що ви (ваші підлеглі) емоційно вигоріли? Чому нормально зраджувати начальникові надії та прохати про допомогу? Де шукати мотивації та щастя під час війни? Відповіді — на цих сторінках. А ваш піковий рівень стресостійкості та психологічного добробуту вже не за горами.

Про автора

В'ячеслав Халанський — відомий психолог та психотерапевт, представник третьої Віденської школи психотерапії. Працює в методі «Екзистенційний аналіз та логотерапія» в реєстрі Української Спілки Психотерапевтів з людьми, які зіткнулися з емоційним вигоранням, депресією, різноманітними фобіями, втратами, панічними атаками, порушеннями гендерної ідентичності і т. д.

Кому буде цікава?

  • Амбітним кар’єристам, які хочуть убезпечити себе від такого поширеного явища як вигорання. У ній вони знайдуть практичні поради й методи подолання стресових ситуацій, які можуть виникнути з ними в процесі роботи.
  • Начальникам, які хочуть краще розуміти можливі стани своїх підлеглих і навчитися нівелювати їхні негативні наслідки.
  • Усім, хто так чи інакше зацікавлений у кар’єрному зростанні, і хоче знати про різні проблемні ситуації, які можуть виникнути в робочому процесі.

Купити

 

Відгук читача: «Хочу сказати вам величезне спасибі за книгу «Запал без  вигоряння»! Перед тим, як її купити, я чисто інтуїтивно звільнилася з надзвичайно прибуткової роботи, яка зжирала мене зсередини. Це було непросте рішення, я плакала і розуміла, що для багатьох я буду виглядати, як дурочка, яка відмовилася від таких грошей. Але я обрала себе і знайшла нове місце. Щоб не повторювати старих помилок, вирішила заглибитися в тему науково, і знайшла ваш твір. Це чудовий гайд з розуміння себе, читаю дуже вдумливо, уже пару думок, до яких я прийшла через осмислення тексту, значно покращили моє життя! Дякую! Буду рекомендувати колегам»


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!