Презентація книги «Запал без вигоряння» у Львові

Презентація книги «Запал без вигоряння» у Львові 10.04.2024

Розбираємося із емоційним вигоранням та шукаємо мотивацію для щастя на презентації книги «Запал без вигоряння. Як завершити цикл стресу, працювати до сподоби й жити щасливо» Вʼячеслава Халанського у Львові!

Де шукати мотивації та щастя під час війни? Зараз нам всім, як ніколи важливо знаходити джерела внутрішньої сили та опору, тож ми запрошуємо вас до нашої розмови, щоб знайти в ній відповіді на ці важливі та хвилюючі кожного питання.

  • Вʼячеслав Халанський – психолог та психотерапевт.
  • Марʼяна Миколайчук – психолог, кандидат психологічних наук.

Де: Львів, книгарня Є (проспект Свободи, 7)
Коли: 19 квітня, 18:30
Вхід вільний

Подія у фб

Чекаємо кожного та кожну!

Про книгу:

Існує хибна думка, що вигоряння — це «хвороба» лінивих і неуспішних людей. Натомість вигоряють керівники великих компаній, топменеджери, бізнесмени, лікарі, зірки світового масштабу. Виснажує надмір робочих обов’язків, які вони виконують упродовж ненормованого робочого дня. Як зрозуміти, що ви (ваші підлеглі) емоційно вигоріли? Чому нормально зраджувати начальникові надії та прохати про допомогу? Де шукати мотивації та щастя під час війни? Відповіді — на цих сторінках. А ваш піковий рівень стресостійкості та психологічного добробуту вже не за горами.

Про автора

В'ячеслав Халанський — відомий психолог та психотерапевт, представник третьої Віденської школи психотерапії. Працює в методі «Екзистенційний аналіз та логотерапія» в реєстрі Української Спілки Психотерапевтів з людьми, які зіткнулися з емоційним вигоранням, депресією, різноманітними фобіями, втратами, панічними атаками, порушеннями гендерної ідентичності і т. д.

Кому буде цікава?

  • Амбітним кар’єристам, які хочуть убезпечити себе від такого поширеного явища як вигорання. У ній вони знайдуть практичні поради й методи подолання стресових ситуацій, які можуть виникнути з ними в процесі роботи.
  • Начальникам, які хочуть краще розуміти можливі стани своїх підлеглих і навчитися нівелювати їхні негативні наслідки.
  • Усім, хто так чи інакше зацікавлений у кар’єрному зростанні, і хоче знати про різні проблемні ситуації, які можуть виникнути в робочому процесі.

Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!