Інтернет-залежність – епідемія нашого часу?

Інтернет-залежність – епідемія нашого часу? 06.02.2019

У Лондоні відкривають першу у Великій Британії клініку, де будуть безплатно лікувати підлітків та дорослих, що страждають від залежностей, в основі яких лежить інтернет, повідомляє The Guardian. Спершу зосередилися на ігровій залежності, адже влітку 2018 року Всесвітня Організація Охорони Здоров'я вперше включила її до Міжнародної класифікації хвороб. ВООЗ визначає цей розлад як постійну або періодичну ігрову поведінку, настільки серйозний, що вона має пріорітет над іншими життєвими інтересами та має негативні наслідки. Деякі країни вже визнали це як одну з основних проблем охорони суспільного здоров'я, і експерти із залежностей, благодійні організації й батьки все більше стурбовані тим, скільки часу діти проводять у онлайн-іграх. Лондонський Центр інтернет-розладів (the Centre for Internet Disorders) допоможе геймерам міняти їх життя у розпалі спостережуваної епідемії. Окрім лікування й досліджень, тут також будуть давати рекомендації родинам залежних. З часом планується розширити перелік надаваних послух, аби по мірі необхідності охопити й інші види залежностей – наприклад, від порнографії, соцмереж або інтернету, – повідомляє психіатр і засновник кліники Генріета Боуден-Джонс.

Важливо пам'ятати, що у основі ігроманії лежить самотність, а це відсутність  зв'язків та прихильності. Допомогти людині може відновлення здорової прихильності. 

Фінансування здійснюється Central and North West London NHS Foundation Trust (NHS Foundation Trust), створеної у 2002 році, а також завдяки достлідницьким грантам і пожертвам.

Які причини залежності? Хто у зоні ризику? Як собі можна допомогти?

Читайте мою статтю у Новое Время: Ігрова залежність: як її розпізнати і що робити


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!