20 жовтня стартує Марафон Прощення в рамках міжнародного дослідження зв'язку прощення і психічного здоров'я

20 жовтня стартує Марафон Прощення в рамках міжнародного дослідження звязку прощення і психічного здоровя 14.10.2021

Хвилюючий день для нашої команди дослідження! Сьогодні буде фінальна зустріч координаторів перед стартом Марафону Прощення 20 жовтня. Понад 1600 учасників з усієї України, тільки уявіть!

Я дуже радий, що вдалося залучити до проекту таких крутих спікерів, як Еверетт Уортінгтон (США), Тайлер Вандервіллє (Велика Британія), Галина Католик (Україна), Тетяна Калениченко (Україна), Світлана Крот (Україна), Ольга Кукшина (Україна), Любов Мухіна (Україна), Віра Грузова (Україна).

З нетерпінням чекаю нашої зустрічі! Побажайте нам успіхів, друзі.

P.S. Ви встигаєте долучитися до проекту з дослідження прощення, якщо хочете навчитися звільнятися від тяжких ран минулого. Це абсолютно безкоштовно. На вас чекає серія вебінарів кращих експертів в галузі прощення, щастя, нейробіології та усвідомленості (майндфулнес). Також ви пройдете тестування, щоб оцінити зміни, які у вас відбулися. Тривалість «Марафону Прощення»: 20.10.–19.11.2021 року.

Ваші бонуси:

  • ви отримаєте більше інформації про своє психічне здоров’я;
  • ви зможете зрозуміти зв’язок між здоров’ям та прощенням;
  • ви навчитеся прощати і звільнятися від ран минулого;
  • ви допоможете першому в Україні дослідженню, яке триває більше трьох років.

В кількох словах про проєкт:

«Building More Forgiving Communities around the Globe» («Розбудовуючи більше прощаючих спільнот по всьому світі») – це перший масштабний проєкт по крос-культурному дослідженню прощення за підтримки Templeton World Charity Foundation. Він орієнтований на з’ясування того, як прощення впливає на безліч параметрів психічного здоров’я. Участь беруть наукові команди з п’яти країн, де триває військовий конфлікт: Колумбія, Китай, Південна Африка, Індонезія та Україна. Важливість цього проєкту для України важко переоцінити: ніколи раніше подібні наукові дослідження прощення у нас не проводилися.

Організатори проєкту: Гарвардський університет, Стенфордський університет, Університет Гонконгу, Український гуманітарний інститут.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!