22 січня В'ячеслав Халанський та Вікторія Бабич проведуть семінар з психосоматики

22 січня Вячеслав Халанський та Вікторія Бабич проведуть семінар з психосоматики 21.12.2018

Розбите серце, метелики у животі, душа в п'ятах, вичавлений як лимон... Тіло промовляє до нас почуттями, і ця мова є універсальною у будь-якому кутку світу.

Тіло і душа нерозривно пов'язані між собою. Древні філософи казали: «Тіло – половина душі».

«Візьми себе в руки!» – говоримо ми собі, аби досягнути бажаного. Але раптом тіло перестає працювати так, яки ми очікуємо. З цього починається більшість психосоматичних історій: людина звертається до лікарів з різними скаргами, але медичні обстеження не виявляють причин хвороби. 

Звідки беруться скарги? Чи потрібно боятися? Про що тіло хоче мені сказати?

На семинарі ми поговоримо:

  • Що означає «бути в контакті із своїм тілом»? Ми повчимося мові тіла й покажемо практичні вправи, які допоможуть краще його розуміти.
  • Нові теоретичні й практичні розробки в психосоматиці, її трактування, роль фрустрації, три види психосоматичних розладів.
  • Шість підводних каменів: соматизація, психологізація, сомато-психічні аспекти, духовність, контрперенос, можливості реалізації.
  • Симптоми й взаємовідносини: життя в ролі пацієнта – вторинний зиск, гармонія за будь-яку ціну, почуття провини, загроза змін. Травма: тіло пам'ятає.
  • Как вести себе з тілесними симптомами: розуміння, сильні сторони, прийняття рішень, зміни. Розглянемо конкретні приклади з життя.
  • Бонус: ви зможете пройти тести, які вдало застосовуються при діагностиці психосоматичних захворювань: а) Методика визначення стресостійкості й соціальної адаптації Холмса-Рахе (Holmes T.H. & Rahe R.H.); б) Скрінінговий тест – соматоформний розлад.

Буде можливість задати свої запитання й отримати професійні відповіді й практичні рекомендації.

Тривалість: 2 години

Ведучі: 

В'ЯЧЕСЛАВ ХАЛАНСЬКИЙ – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму; організатор міжнародних освітніх програм з психології

ВІКТОРІЯ БАБИЧ – кандидат медичних наук, лікар-психиатр Вищої категорії, медичний психолог, психотерапевт.

Варість участі:

350грн - при оплаті до 31.12.2018,
400грн - при оплаті с 01.01.19 до 21.01.19,
450грн - при оплаті 22.01.2019 (на сайті або перед початком заходу).

У вартість входить кава, чай, солодощі.

Зареєструватися

Якщо залишилися питання, напиши нам: [email protected]


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!