4 вересня запрошуємо на презентацію книги «Сонце всередині» у книжковому магазині «Буква»

4 вересня запрошуємо на презентацію книги «Сонце всередині» у книжковому магазині «Буква» 16.08.2019

 

4 вересня о 19:00 в Букві відбудеться презентація книги «Сонце всередині: як жити своїм життям, незважаючи на страх» психотерапевта В’ячеслава Халанського за участю автора. Вхід вільний!

Звідки беруться наші страхи і як їх позбутися? Що допомагає нам витримати в часи невпевненості та кризи? Як щасливо жити власним, а не чужим нав’язаним життям? 

«Сонце всередині» – це метафора, яка підкреслює гідність і самоцінність сучасної людини. Книга для тих, хто бажає перестати боятися і нарешті почати жити! 

Учасники обговорення: 

  • В'ячеслав Халанський - сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму, член Спілки Психотерапевтів України (УПС);
  • Вікторія Бабіч - к.мед.н, РhD, лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт, медичний психолог;
  • Дмитро Шандра - засновник і власник магазину интеллектуальной книги «Архе» 
  • Оксана Мамченкова - редакторка книги «Солнце внутри. Как жить своей жизнью, несмотря на страх», заступниця головного редактора видання MC Today, 10 років досвіду у журналістиці («Корреспондент», «Новое Время», «Українська правда»).
  • Вікторія Черняхівська - ілюстраторка книги «Солнце внутри. Как жить своей жизнью, несмотря на страх».

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3-б, ст.м. «Театральна».

Якщо ви відчуваєте, що живете чужим життям, що щось заважає вам бути собою, любити себе й будувати здорові відносини з іншими, ця книга допоможе зрозуміти, що з цим робити. Але головне - вона дасть відповідь на запитання “Як це змінити?” Ця книга про причини, шляхи й рішення

(Олена Вострова, психолог, ініціатор і менеджер медіапроектів UA: Українське радіо)


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!