Анонімний відгук

Я звернулася за допомогою до В'ячеслава за наполегливою рекомендацією сестри, яка, на щастя, знала його особисто, тому я погодилася... Пройшов майже рік після цього періоду в моєму житті, коли мені знадобилася допомога психотерапевта. Я звернулася, оскільки не могла довгий час нормально спати через залякування свого чоловіка (на даний момент колишнього), який погрожував позбавити мене батьківських прав, довести в суді, що я хвора, казав, що вб'є мене. До цього він 6 років періодично тягав мене за волосся, і при цьому був тверезим у хімічному розумінні цього слова... Материнський інстинкт, страх з'їхати з ґлузду через відсутність сну і наполягання сестри звернутися до В'ячеслава  — це благо, дане мені у найпохмуріший період мого життя, який досі важко згадувати. З його професійною допомогою я змогла вирватися з пекла. Допомога була не просто психологічною. Він дав практичні рекомендації з елементами юридичної інформації з приводу того, що саме потрібно робити. У такі страшні моменти, коли неймовірне психологічне і фізичне насилля й тиск, які раніше були тимчасовими й періодичними, а тепер стали постійними й зростаючим — ти вже не можеш впоратися сама... 

Усе, що я хочу сказати: якщо ти жінка, мати, дружина й ти терпиш у своєму житті насилля періодичне (на тебе інколи вивалюють вину за гріхи усього світу й якимось фантастичним чином раптом виявляється, що ти була винуватою в усіх промахах і невдачах суперправильного, одного такого, що залишився на планеті), потім це звинувачення плавно переходить у побої або погрози, може, інколи твій насильник навіть розплачеться при цьому — не чекай кризи, як дочекалася я, що не могла спати й невідомо що зі мною було б. Будь ласка, звернися до В'ячеслава раніше. Так, у тебе немає грошей, тому що психопати (а, ну так, ти, звісно, думаєш ще, що він не психопат, адже для тебе важлива «родина» і ти по вуха зав'язла у проблемах виживання) часто не вміють їх заробити, оскільки керівники усі дурні, одні вони — нереалізовані президенти й директори, суперідеальні й ніким чомусь невизнані... А ти знайди, тому що якщо ти в цьому живеш, як жила одного часу я, значить, ти жертва, яка не зрозуміла, що згодом її можуть знищити. І краще витраться, як би тобі не було складно, і поговори з людиною, яка допомогла вже багатьом таким дурочкам, як ми з тобою, які зносять над собою наругу, ніж проігноруєш це повідомлення й продовжиш свої НІКОМУ НЕПОТРІБНІ страждання, які лише погіршать здоров'я й життя твоє й твоїх дітей. 

Я зараз вперше за довгі роки відчула себе людиною. Я працюю в престижній компанії, мене поважають і цінують в колективі. І у тебе все буде добре, тільки потрібно в певний момент усвідомити, що ти не супергерой і потребуєш допомоги інших людей. В цьому ключ до свободи й успіху. 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!