Безплатний вебінар В'ячеслава Халанського «Як обрати професію до душі?»

Безплатний вебінар Вячеслава Халанського «Як обрати професію до душі?» 18.05.2019

«Обери професію, яку ти любиш, — і тобі не доведеться працювати ані дня в твоєму житті» (Конфуцій)

Приблизно 70% клієнтів у віці від 30 до 40 років звертаються до психотерапевта за профорієнтаційним тестуванням. Цей показник досить високий? Метод екзистенційного аналізу допоможе розібратися, як і чому ми обираємо професії, не знаючи, які можливості та альтернативи відкриються нам у майбутньому.

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у безплатному вебінарі психотерапевта В'ячеслава Халанського. Починаємо 23 травня (четвер) о 18:00 за київським часом. Посилання на трансляцію

На вебінарі поговоримо: 

  1. Чому багато хто займається професією, що не подобається?
  2. Як знайти справу свого життя?
  3. Унікальна методика профтестування Джона Холанда — SDS (Self Directed Search). На SDS базується система профорієнтації у США та інших розвинутих країнах. 
  4. Як батькам допомогти знайти дітям майбутню професію? Тестування доя підлітків Магелано Університет (Magellano University).
  5. Чому деякі люди так і не знаходять улюблену професію? Досвід роботи з клієнтами. 

Ведучий: В'ячеслав Халанський (Slava Khalanskyy) – сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму, член секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Спілка Психотерапевтів (УСП). Організатор освітніх програм з психології спільно з українськими і закордонними психологами. Учасник таких проектів, як Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International). Автор книги «Солнце внутри. Как жизь своей жизнью, несмотря на страх» (25 травня о 18:00 відбудеться презентація книги у Києві). 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!