Декілька слів про біполярний розлад

Декілька слів про біполярний розлад 30.03.2023

Біполярний розлад у кожного різний. Це як відбитки пальців або сніжинки — немає двох людей із абсолютно однаковими симптомами, і кожен діагноз може сильно відрізнятися.

Щороку 30 березня світ збирається разом, щоб привернути увагу до розладу психічного здоров’я, який уражає 46 мільйонів людей, кожного у свій особливий спосіб. 

Отже, у Всесвітній день біполярного розладу ось деяка аспектів, які важливо зрозуміти, щоб ви могли боротися із соціальною стигмою.

  1. Біполярний розлад впливає на всі аспекти життя це може бути настільки ж руйнівним як у стосунках, так і від сну до прийняття душу.
  2. Біполярний розлад має багато причин, від генетики до життєвих подій після дослідження, яке тривало майже два десятиліття, команда з Мічиганського університету виявила, що немає жодної генетичної зміни, життєвої події чи хімічного дисбалансу мозку, які могли б бути основною причиною біполярного розладу.
  3. Біполярний розлад рідко існує сам по собі окрім розладу настрою, який включає тривалі депресії та маніакальні епізоди, цей стан також може супроводжуватися іншими фізичними та психологічними станами, про які варто турбуватися.
  4. Біполярний розлад у кожного різний. Це як відбитки пальців або сніжинки — немає двох людей із абсолютно однаковими симптомами, і кожен діагноз може сильно відрізнятися.
  5. Є багато знаменитостей, які живуть з біполярним розладом Демі Ловато, Річард Драйфус і Мері Ламберт використовують свою платформу високого рівня для боротьби зі стигмою щодо біполярного розладу.
  6. Можливо, існує зв’язок із творчістю чи знаєте ви, що Всесвітній день біполярних розладів припадає на день народження Вінсента Ван Гога Адже одному з найвпливовіших художників усіх часів посмертно поставили діагноз «біполярний розлад».
  7. Це небезпечно для життя і підтримка життєво необхідна приблизно 1 з 5 людей з діагнозом біполярний розлад помирає через самогубство.

Всесвітній день біполярного розладу — це можливість показати тим, хто повсякденно стикається з проблемами цього стану, що вони не самотні, вони мають вашу підтримку та завжди є надія.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!