Екзистенційний аналіз дистанційно: відповідаємо на запитання

Екзистенційний аналіз дистанційно: відповідаємо на запитання 08.05.2019

Шановні друзі! Найближчим часом сертифіковані психотерапевти В'ячеслав Халанський та Ольга Кукшина запускають дистанційне навчання програмі «Основи Екзистенційного аналізу та логотерапії», по закінченню якого учасники отримують сертифікат від засновника методу екзистенційного аналізу Альфріда Ленгле. 

Дякуємо за ваш інтерес до навчання. Поспішаємо відповісти на запитання, які ви задавали. 

  1. Кількість годин для навчання і які теми ми проходимо.  120 годин (60 годин теорії та 60 годин практики). Ми проходимо абсолютно усі центральні теми методу, на рівні усіх чотирьох фундаментальних мотивацій екзистенційного аналізу. Тут ви можете прочитати повний перелік тем і програму курсу. 
  2. Як часто зустрічаємося. Ми зустрічаємося кожного тижня по дві години. Окрім святкових днів,тоді можливе перенесення занять. Загалом буде 60 зустрічей.
  3. Які умови для навчання. Для того, аби стати учасником групи, ви повинні зареєструватися й пройти співбесіду тривалістю близько 30 хвилин. Навчання означатиме вашу активну участь - не лише вивчення теорії, але й робота у групі самопізнання, відповіді на запитання, виконання вправ.
  4. Вартість. Кожне двогодинне заняття коштує 35$.
  5. Статус сертификату. У даній програмі ми вивчаємо основи методу сучасного екзистенційного аналізу. Після її проходження ви отримуєте теоретичні знання, матеріали програми у електронному вигляді, техніки та методики. Усе це можна використовувати для роботи з клієнтами вже після перших занять. 60 годин теорії, які ми вивчимо, будуть зараховані як пройдені, якщо ви вирішите продовжити навчання у довгострокових програмах GLE-International на кваліфікацію консультанта чи психотерапевта у методі екзистенційного аналізу (4 роки - психолог-консультант; 6,5 років - психотерапевт).  
  6. Як залишити заявку на співбесіду. Відправте лист на пошту ведучим курсу: [email protected] (Ольга Кукшина) або [email protected] (В'ячеслав Халанський). 
  7. Коли почнеться навчання. Ми починаємо навчання з 22 липня. Але будемо орієнтуватися на набір групи. У групі буде до 12 учасників.

Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!