Як працює екзистенційний аналіз?

Як працює екзистенційний аналіз? 25.11.2019

Вебінар-практикум «Як працює екзистенційнинй аналіз?» адресований тим, хто цікавиться психологією, шукає справжні цінності життя та його сенс. 

Екзистенційний аналіз (і логотерапія як його складова частина) – це психотерапевтичний метод, автором якого є австрійський лікар Альфрід Ленлє, учень і послідовник Віктора Франкла, президент Спільноти Екзистенційного Аналізу й Логотоерапії у Відні. Це феноменологічна особистісна психотерапія, яка ставить за мету допомогти особистості (духовно й емоційно) вільно й повно проживати своє життя, вийти на аутентичні установки і актуалізувати особисту відповідальність по відношенню до власного життя й світу. Екзистенційний аналіз розглядається саме як самостійна терапія, а не просто як доповнення до традиційної терапії. Застосовується при психосоціальних, психосоматичних і психічно обумовлених емоційних та поведінкових порушеннях. 

Про що вебінар:

  1. Коротко про історію методу екзистенційного аналізу (ЕА). 
  2. Що таке чотири фундаментальні мотивації ЕА.
  3. Як досягнути «справжнього життя» з точки зору ЕА.
  4. З якими темами працює ЕА.

Ведучі: 

В'ячеслав Халанський – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму; учасник міжнародних конференцій та освітніх програм; організатор освітніх проектів з психології спільно з українськими та закордонними психологами; учасник таких проектів, як: Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International. Понад 15 років практичної роботи. Член секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Української Спілки Психотерапевтів (УСП). 

Ольга Кукшина – сертифікований психотерапевт Міжнародного Товариства Екезистенційного аналізу й логотерапії GLE-International (Австрія). Сертифікований системний і перинатальний психолог. Понад 10 років практичної роботи, керівництво центром родинної психології, участь у теле- і радіоефірах у якості експерта-психолога. Розробниця програм і ведуча учбових і терапевтичних психологічних груп. Учасниця міжнародних конференцій. Членкиня секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Української Спілки Психотерапевтів (УСП). 

 Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!