«Как руководитель, я спрашиваю себя ─ пойдут ли за мной люди?» Життя на карантині у Великій Британії

«Как руководитель, я спрашиваю себя ─ пойдут ли за мной люди?» Життя на карантині у Великій Британії 13.04.2020

У ситуації з коронавірусом ми ніби опинилися у одному човні. Незалежно від країни, в якій живемо, соціального стану ─ це дійсно зачіпило усіх.

Хочу поділитися з вами розмовою з дуже цікавою людиною. Вікторія Вест ─ керівник і засновник компанії Serious Software, UK (В2В сегмент, 80% клієнтів ─ США, 20% ─ Європа). Розповідає, як живеться на карантині у Великій Британії, ділиться особистими рецептами, які допомагають їй зараз у бізнесі та родині.

«Існує уявлення, ніби-то у Великій Британії у людей збережень більше. Насправді це не так. Тут також багато хто живе від зарплатні до зарплатні, з кредитами.

Якщо подивитись загалом, то 80% заробітньої платні буде оплачено державою протягом трьох місяців. Що буде далі ─ ми не знаємо».

«У Великій Британії немає таких жорстких заборон, як у Франції чи Італії. Але Британці чітко дотримуються правил. Потрібно розуміти, що мми можем загнати людей на 3─4 місяці, але вірус нікуди не зникне, 80% населення перехворіють рано чи пізно». 

«Першою реакцією була паніка. Змінюється структура життя, графіки зруйновано, незрозуміло, що робити далі. Мій особистий рецепт: нам потрібно створити новий графік для себе. Як керівник, я розумію, що якщо я не зможу організуватися особисто як людина, як я можу дати посил колективу, який дивиться на мене? Я веду цей корабель. Ми не можемо планувати на місяць─два наперед. Але можемо організуватися так, аби давати посил тим, хто поруч. Як у бізнесі, так і у родині. Нам потрібні якорі. І спорт. Без спорту я б не прожила». 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!