Книги, що впливають

Книги, що впливають 11.06.2019

Книга «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх»

25 травня відбулася презентація книги В'ячеслава Халанського «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх». «Сонце всередині» – це метафора, яка підкреслює гідність й самоцінність людини. Вона є у текстах Платона, і особливо у пізніх платоників. Прикладне значення ця метафора знаходить у психотерапевтичній концепції Третьої Віденської школи Альфріда Ленгле. Головний меседж книги: ми зможемо подолати страх і витримати натиск тривоги, коли знайдемо контакт зі своїм «Я». В умовах невизначеності, коли зовнішні виклики турбують нас, вибиваючи звичні опори, самий час замислитися про полюс внутрішньої самовизначеності. Саме про це книга. 

Автор поєднує наукову аргументацію і простий стиль викладення. Книга буде актуальною для спеціалістів допомагаючих професій, батьків. Вона для тих, хто готовий задавати собі питання і шукати відповіді разом з автором. 

«Книга без сумніву може слугувати багатим джерелом для осмислення людських відносин і поглиблення прфоесійного кліничного мислення, а практичні техніки й інструменти допоможуть читачам з впевненістю орієнтуватися у подорожі по внутрішньому світу та світу людьских відносин» (Мар'яна Миколайчук, PhD, доцент кафедри психології і психотерапії УКУ, акредитований психотерапевт у н апряму когнітивно-поведінкової й системно-сімейної психотерапії).

Читати рецензії

Книгу можна замовити, написавши за адресою: [email protected]

Вартість книги: $10. 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!