Навіщо потрібна групова психотерапія?

Навіщо потрібна групова психотерапія? 29.01.2019

Напевне ви помітили, що ми активно набираємо учасників психотерапевтичної групи у Києві (подія у фейсбуці). Наближається весна – чудовий час для оновлення себе! Ведучі групи – В'ячеслав Халанський та Вікторія Бабич – утворюють унікальний тандем психотерапевта і лікаря-психіатра, ефективність їхньої співпраці підтверджується протягом вже п'яти років. Зустрічі відбуватимуться протягом півроку щосереди з 18:30 до 20:00 у п'яти хвилинах пішки від ст.м. «Тараса Шевченко». 

Групова терапія – дуже ресурсний, обмежений у часі та економний метод. Оптимально для вирішення емоційних, особистісних, поведінкових проблем, а також для вдосконалення особистості. Група як дзеркало – у ній ви наново поглянете на свою ситуацію, отримаєте реакції, спробуєте нові способи поведінки. Взаємодія учасників групи набагато більше посилює терапевтичні процеси у кожному. Важливими складовими наших зустрічей є довіра, безпека й конфіденційність.

Які у групі основні ресурси для особистісного зростання та зміни якості вашого життя?

  • Це безпечний простір, де ви можете бути собою, відкрито говорити про те, про що не наважуєтеся сказати навіть найближчій людині. Ви створюєте більше довіри до світу, довіри до себе. Вчитеся приймати рішення,  знаходити нові ресурси.
  • Часто перед обличчам труднощів людина закривається і живе у цьому замкненому просторі, вирішуючи проблеми якимсь деструктивним способом. У безпечному середовищі групи ви не залишаєтеся зі своїми труднощами наодинці, вчитеся справлятися з ними. Тому часто група ефективніша, ніж індивідуальні консультації у психотерапевта.
  • Ви використовуєте у житті сформовані способи поведінки, спілкування. Чому вони не дають очікуваного результату? Чому немає друзів, ви переживаєте самотність, депресію, складність у комунікації? Група – це дзеркало, інші учасники допомагають побачити те, що ви самі не бачите, дають зворотній зв'язок. У безпечному просторі групи ви зможете отримати підтримку, покращити свій емоційний стан, вийти з кризи. 
  • Дуже важливо, що у групі працюють психотерапевти, які мають великий професійний та життєвий досвід. Вони допомагають налагодити взаємовідносити й порозуміння у групі для досягнення найкращих результатів. Як професіонали, вони помічають й звертають увагу учасників на стереотипи та захисні механізми, пропонують експерименти, підтримують новий досвід.

Групова терапія – це метод, що використовує групову динаміку, тобто усю сукупність взаємовідносин та взаємодій, які виникають між учасниками групи, в тому числі й групового психотерапевта, для вирішення емоційних, особистісних, поведінкових проблем людей, а також для вдосконалення особистості.

Участь у терапевтичній групі буде корисною для вас, якщо:

  • Ви відчуваєте самотність, депресію, складнощі у комунікації;
  • Переживаєте тривогу, депресивні стани, невпевненість;
  • Потребуєте опори, якоря, аби навчитися справлятися з проблемами;
  • Не можете тривалий час дати раду важкій ситуації;
  • Хочете навчитися терпінню, посилити або розвинути свої вольові якості.

Детальніше про групу

Час оновлення починається! Змініть своє життя на краще! Приєднуйтеся!

Перед участю у групі пройдіть коротку попередню співбесіду з одним із ведучих групи:

В'ячеслав Халанський: (095) 420-15-34, (097) 011-96-93, скайп: khalanskyy

Вікторія Бабич: (093) 329-78-19, (097) 228-20-68


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!