Один з секретів щасливого життя...

Один з секретів щасливого життя... 01.05.2020

Моє життя мені подобається. Як би банально це не звучало, але це так. 

Був важкий тиждень. Вперше провів консультацію з клієнтами, у яких підтверджений коронавірус. Тепер додав у анкету перед зустріччю з клієнтом п'ять рядків про #COVID19. Я дуже співчуваю і співпереживаю їм та їхнім родинам. Але це  не моє життя, а життя моїх клієнтів. 

Але моє життя — це моє життя. Я думаю, дуже важливо зрозуміти, як його проживати. Один з секретів — жити «тут і тепер».

Наш мозок (ця частина називається default network, тобто мережа пасивного режиму роботи мозку, або нейронна мережа оперативного спокою) так влаштований, що постійно думає про минуле або майбутнє, або про різні речі. І це не дає можливості жити в теперішньому. 

Дослідження підтверджують, що це робить нас менш щасливими. Мислення, що блукає — це проблема нашого покоління. Живемо швидко, фрагментарно.

Але ми можемо навчитися жити «тут і тепер». Як?

Звертати увагу на те, як ми відчуваємо саме цієї миті. Що з нами відбувається, коли ми разом в одному просторі. Як я проживаю мою роботу? Зустріч з коханими? Це захоплива подорож у свій світ і у світ іншого. 

Хочу побажати вам радості та оптимізму!

P.S. Це фрагмент моєї поштової розсилки. Жодного спаму, лише найцікавіше і цінне, чим я ділюся з учасниками. Ви ще не з нами? Приєднуйтесь!

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!