Починається набір учасників у психотерапевтичну групу

Починається набір учасників у психотерапевтичну групу 29.10.2018

Відчуваєте себе самотньою людиною? Не вдається налагодити відносини з рідними, керівником, колегами? Страждаєте від тривоги, депресії, невпевненості? Хочете зрозуміти себе й навчитися ефективно давати раду різним життєвим труднощам? Запрошуємо вас на групову терапію в Києві. Це дуже ресурсний, економний й обмежений у часі метод психотерапії. Група дає можливість очима інших побачити себе й свої проблеми, отримати реакції інших учасників, спробувати нові способи поведінки і переносити їх у ситуацію реального життя. Ведучі групи – В'ячеслав Халанський и Вікторія Бабич – створюють унікальний тандем психотерапевта та лікара-психіатра, ефективність їхньої співпраці підтверджується протягом вже п'яти років. Зустрічі будуть проходити півроку по середах з 18:30 до 20:00. Початок роботи групи – 30 січня 2019 року. Пройдіть коротку попередню співбесіду прямо зараз за телефоном: (095) 420-15-34, (097) 011-96-93 або по скайпу: khalanskyy (В'ячеслав Халанський).

Ведучі групи:

Вікторія Бабич – кандидат медичних наук (2008), асистент кафедри психіатрії і наркології Національного медичного університету НМУ ім. О.О.Богомольця, лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії, медичний психолог, психотерапевт. Стаж лікарської діяльності 22 роки, наукової – 14 років, педагогічної – 10 років. Автор понад 30 наукових робіт, співавтор монографії «Нециркулярні депресії».

В'ячеслав Халанський – психолог, сертифікований психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів. Організатор міжнародних освітніх програм; автор досліджень у співпраці з фондом Templeton World Charity Foundation і Українським католицьким університетом (кафедра психології); участник таких проектів, як Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International.

Групова психотерапія – це метод, який використовує групову динаміку, тобто усю сукупність взаємовідносин і взаємодій, що виникають між учасниками групи, включаючи і групового психотерапевта, для рішення емоційних, особистих, особистісних, поведінкових проблем людей, а також для удосконалення особистості.

Навіщо потрібна групова терапія?

Груповая психотерапія – дуже ресурсний метод психотерапії, від дозволяє за допомогою психолога познайомитися зі стилем своїх взаємовідносин з іншими людьми й набути більш ефективних і продуктивних навичок. Група дає можливість очима ніших побачити себе, свої проблеми, свою ситуацію й отримати реакції інших учасників, що дозволяє пробувати нові способи й переносити їх у ситуацію реального життя. Групова психотерапія більш економічна й обмежена у часі. 

Як проходить робота у групі?

Участників групи від 8 до 10 осіб: чоловіки і жінки, різного віку (від 18 років), різного соціального статусу, самотні й одружені. Чим більше різного у учасників, тим багатший ресурс групи. У процесі роботи обов'язково дотримання правила конфіденційності. Виносити відомості про себе кожен може по мірі його довіри до учасників.

Зазвичай учасники сидять у колі, аби можна було бачити інших і знаходитися у початково рівніх позиціях. Якоїсь особливої структури чи сценарію немає. Усі взаємодії є спонтанними. Якісь ьнорми і правила поведінки групи випрацьовуються спільно. Ведучий у групі виступає тут і як учасник. Маючи свій досвід і реагуючи на прояви інших, і як професіонал помічаючи та звертаючи увагу учасників на закономірності стереотипів, на роботу захисних механізмів, пропонуючи експерименти, підтримуючи новий досвід. 

Ви можете отримати допомогу в групі, коли:

  • відчуваєте самотність;
  • розчаровані у відносинах;
  • страждаєте від депресії, тривоги, стресу, непевності;
  • переживаєте втрату або розставання;
  • залишаєтеся наодинці з сильним душевним болем;
  • відчуваєте труднощі у спілкуванні;
  • знаходитеся у безвихідній ситуації;
  • хочете зрозуміти себе.

Основний акцент у работі групи – це дослідження ваших особистих проблем і той життєвий досвід, що ви переживаєте зараз у відносинах з іншими лююдьми. 

Ведучі групи своїм зацікавленням і повагою допомагають створити атмосферу довіри у групі. У безпечному просторі ви зможете отримати підтримку, покращити свій емоційний стан, вийти з кризи. У групі ви більше про себе дізнаєтеся. Це допоможе вам стати впевненішим, підвищити самоцінність, розвинути здатності для внутрішніх змін. 

Зустрічі у групі проходитимуть щосереди починаючи з 30 січня 2019 року з 18:30 до 20:00. Вартість одного заняття: 
700 грн. Адреса: Київ, вул. Туровська, 9 (пішки 5 хв. від ст.м. «Тараса Шевченка», карта). Проходить набір у групу. Аби стати її учасником, вам потрібно пройти коротку попередню співбесіду. Телефонуйте прямо зараз : (095) 420-15-34, (097) 011-96-93, скайп: khalanskyy (В'ячеслав Халанський).

Більше інформації ви можете отримати у ведучих:
В'ячеслав Халанський: Вікторія Бабич:
(095) 420-15-34 (093) 329-78-19
(097) 011-96-93 (097) 228-20-68

 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!