Починаю з колегами перше в Україні масштабне дослідження прощення

Починаю з колегами перше в Україні масштабне дослідження прощення 11.03.2019

Я люблю знайомитися з новими людьми. Іноді бувають доленосні зустрічі. Два роки тому я познайомився з вченим з США. Його звуть Еверет Ворсінгтон (Everett Worthington), він кліничний психолог, професор у Державному університеті Вірджинії й один з засновників концепції прощення у психології.

Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово «прощення»?

Уявіть собі, що тема дослідження прощення зараз є дуже актуальною на Заході. Наприклад, як прощення (і, відповідно, непрощення) впливає на політичні рішення, на екомоміку, на стосунки в родині, на примирення на рівні країн, на психічне здоров'я (артеріальний тиск, вплив на репродуктивну функцію тощо). Отже після зустрічі з Ворсінгтоном я розробив проект на отримання гранту з дослідження прощення в Україні. Очікував півтора роки. І ось днями ми отримали схвалення! Важко уявити собі, що два великих освітніх центри – Оксфорд та Гарвард – безпосередньо будуть керувати нашим проектом!

Перше в Україні масштабне дослідження прощення починається! Наша невелика команда вчених приступає до роботи. Будемо періодично ділитися з вами інформацією про наші відкриття.


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!