Сім дивних речей, які я відкрив для себе на практиці

Сім дивних речей, які я відкрив для себе на практиці 20.08.2019

Останнього часу я вчуся бути відкритим для нової інформації. Знайшов трохи дивні та наївні речі, але вони допомагають мені покращити якість життя. 

Ось що я перевірив на практиці:

  1. Щоб ефективніше почистити зуби, спочатку нанесіть і залиште пасту на 3-4 хвилини. Потім акуратно зчищуйте з верхніх зубів вниз, з нижніх — знизу наверх. Рівень зубного нальоту значно менший й якість емалі покращується. Перевіряв цей спосіб більше двох місяців. Лікар підтвердив його ефективність. 
  2. Котикам потрібна ласка й прив'язаність, а не лише їжа. Після нашого повернення додому з відпустки кішка ось уже два дні ходить по п'ятах й не перестає мяукати, доки не опиниться на руках. 
  3. Кава забезпечує мені неякісний сон. За останні три тижні я випив каву 2-3 рази. Саме у ці дні сон був уривчастий, не міг заснути. В інші дні я вперше за багато років засинав у 11рм й прокидався відпочившим. Тому вирішив на деякий час перестати пити каву.
  4. Є різниця у тиску в шинах між 2,2 і 2,5. Не звертав на це уваги. Після перегляду інструкції виявив значну різницю.
  5. Відпочинок дійсно допомагає відновити  спокій та сили. Особливо якщо ви відпочиваєте на повну: практично без телефону, лежачі на пляжі скільки хочете, дотримуєтеся режиму харчування. Якість вашого спілкування з близькими поглиблюється. Емоційна рівновага — це коли тобі не потрібно поспішати. Тому в цьому році я планую кожні два місяці робити виїздний відпочинок з родиною на 4-5 днів. Раніше у мене були інші способи відновлення сил.
  6. В глибині душі діти дуже бояться, що батьки розлучаться. На днях моя дочка сказала: «Найстрашніше для мене, якщо ви розлучитеся». «Чого б це раптом?» — спитав я. «Коли ви сваритеся, я боюся, що ви розійдетеся». «Коли ми з мамою сваримося, ми лише прояснюємо питання, .як Сімба і Нала про повернення Сімби у землі прайду» (згадую епізод з мультфільму «Король  Лев»). «Як добре, що ви разом», — відповіла дочка і продовжила пірнати й гратися у сріблястій воді літнього моря.
  7. Харчування значною мірою визначає рівень вашої ваги. Я 1,5 роки систематично тренувався, але не так якісно звертав увагу на своє харчування. Схуднув усього лише на 5 кг. Почав практикувати інтервальне голодування [intermittent fasting] (дивіться сайт roguehealthandfitness.com) — і вага стала інтенсивно зменшуватися. 

А які дивні речі ви відкрили для себе?


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!