Самюель Пфайфер «Депресія. Хвороба сучасності»

Самюель Пфайфер «Депресія. Хвороба сучасності» 02.01.2018

Книга «Депресія. Хвороба сучасності» присвячена одній з найактуальніших тем в практичній психології, психотерапії та психіатрії — депресії.

Депресією страждає понад 120 мільйонів чоловік у всьому світі. Вона зустрічається у всіх країнах і культурах. Близько 15-20% населення періодично відчуває себе в депресивному стані, 3% протягом року хворіють важкою депресією.

Самюель Пфайфер відзначає, що «депресія є головною причиною зниження працездатності у всьому світі і займає третє місце серед хвороб, від яких люди страждають найчастіше, — після серцево-судинних і онкологічних захворювань». І ця тенденція зростає.

Депресія — це хвороба, яка вимагає дбайливого ставлення, оскільки вона завжди пов'язана зі «складними відносинами з життям». Йдеться про найголовніше і найзворушливыше в житті людини — про відносини з навколишнім світом і з самим собою. Ці відносини не завжди прості і зрозумілі, часто вони складні і заплутані.

Сподіваюся, ця книга навчить нас мужності звертатися за допомогою до психологів, психіатрів, компетентних в галузі психічного здоров'я священиків так само, як ми звертаємося до кардіологів, окулістів та логопедів. Нехай вона стане провідником для поліпшення якості психічного життя суспільства.

В'ячеслав Халанський

З текстом книги можна ознайомитися тут


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!