Сучасний екзистенційний аналіз у контексті сучасних проблем

Сучасний екзистенційний аналіз у контексті сучасних проблем 25.11.2019

Парадокс, але чим благополучнішим, комфортнішим, безпечнішим стає наше життя, тим складніше знайти в ньому сенс. Чому, здавалося б, у найрозвинутіших країнах кількість самогубств така висока? Екзистенційний аналіз, метод психотерапії, розроблений у ХХ столітті Віктором Франклом та Альфрідом Ленглє, дозволяє людині знайти свій власний, ніким не нав'язаний ззовні сенс. Здобути опори, спираючись на які стає можливим жити щасливим, усвідомленим і повноцінним життям. Цей вебінар докладно розповідає про метод та його практичне застосування. 

Вебінар психотерапевта В'ячеслава Халанського «Сучасний екзистенційний аналіз у контексті сучасних проблем: Емоційне вигорання, втрата сенсу і панічні атаки». 

Мета: розглянути сучасний екзистенційний аналіз (СЕА) — один з провідних методів терапії.

Під час вебінару ви дізнаєтеся теоретичні основи СЕА та його практичне значення:

  1. Філософський та психологічний аспект теорії.
  2. Дві течії в екзистенційному аналізі.
  3. Особливість 3-ї Віденської Школи (В.Франкл і А.Ленглє).
  4. Метод знахождення сенсу.
  5. Що таке чотири фундаментальні мотивації.
  6. Терапевтичний аспект у роботі з емоційним вигоранням.

Про ведучого: В'ячеслав Халанський – сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму, член секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Української Спілки Психотерапевтів, сертифікований тренер методики TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises). Понад 15 років досвіду роботи. Автор книги «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх».

Вартість участі: 350 грн ($15 для жителів не з України) на карту ПриватБанку 5363 5423 0721 4263 (В'ячеслав Халанський).

Замовити вебінар: [email protected] 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!