В Києві стартує навчально-терапевтична група самопізнання

В Києві стартує навчально-терапевтична група самопізнання 10.09.2018

 

24 листопада стартує річна освітня програма «Основи Екзистенційного аналізу та логотерапії»Курс рекомендується як пропедевтика психологам, психотерапевтам, студентам-психологам, а також тим, хто цікавиться екзистенційною психотерапією та особистим розвитком. 

Програма актуальна для тих, хто хоче:

  • знайти шляхи для особистісного розвитку
  • зрозуміти структуру мотивації
  • краще справлятися зі стресом
  • стати більш ефективним лідером і керівником
  • подбати про збереження психічного здоров'я – свого і співробітників
  • а також для усіх, чия діяльність пов'язана з відносинами. 

Дослідження про покращення якості життя підтверджують ефективність освітніх психотерапевтичних програм.

Керівники програми:

Ольга Кукшина – сертифікований психотерапевт Міжнародної Спільноти Екзистенційного аналізу і логотерапії GLE-International (Австрія). Сертифікований системний сімейний та перинатальний психолог. Понад 10 років практичної роботи, керівництво центром сімейної психології, участь у теле- та радіоефірах у якості експерта-психолога. Розробник програм і ведуча навчальних та терапевтичних психологічних груп. Учасниця міжнародних конференцій. Член секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Української Спілки Психотерапевтів (УСП).

 

В'ячеслав Халанський – сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму; учасник міжнародних конференцій та освітніх програм з психології спільно з українськими та закордонними психологами; учасник таких проектів, як: Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International). З 2017 року почав співробітництво з фондом Templeton World Charity Фундатіон з дослідження прощення (співробітництво здійснюється під керівництвом д-ра Еверета Уортінгтона). Член секції Екзистенційного аналізу і логотерапії Української Спілки Психотерапевтів (УСП). 

Програма пройшла сертифікацію в Українській Спілці Психотерапевтів (УСП), яка є членом Европейської Асоціації Психотерапевтів.  По закінченню навчання учасники отримують сертифікат УСП.

Зареєструйтеся в групу прямо зараз! Отримайте більше інформації щодо програми у ведучих курсу: 

Ольга Кукшина FB (050) 311 28 81, [email protected]

В'ячеслав Халанський FB (097) 011 96 93, [email protected]


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!