Заключили угоду зі «Свічадо» видати мою книгу «Солнце внутри» українською мовою

Заключили угоду зі «Свічадо» видати мою книгу «Солнце внутри» українською мовою 05.03.2021

Шановні друзі! Радий повідомити, що сьогодні офіційно підписав угоду з видавництвом «Свічадо» і моя перша книга «Солнце внутри: как жить своей жизнью, несмотря на страх» незабаром побачить світ українською мовою. Я доповню її актуальними матеріалами про Covid-19, про розуміння щастя та психічне благополуччя.

Пам'ятаю перший відгук на цю книгу від жіночки з Лондона, яка займається політичною діяльністю. Дуже несподіваний. «На мене Ваша книга так вплинула, що змінила життя та погляд на деякі, здавалося б, очевидні речі у відносинах з чоловіком». Читач з США написав, що йому довгий час не було з ким поговорити, а коли читав книгу, відчув, що багато що відгукується і ніби розмовляє зі мною. Ось такі торкання дуже надихають. Тому й було прийнято рішення зробити перевидання. Вірю, що ця книга допоможе ще комусь поліпшити якість життя.

Книга дійсно про прості, але не завжди очевидні речі. Ось наприклад: що ви кажете собі, коли щось не виходить? Цей внутрішній діалог буде впливати на сприйняття себе самого, а також на ставлення до інших. І в цілому – на внутрішню мотивацію в досягненні цілей. Але про все це ви дізнаєтесь із моєї книжки.

Ви можете зробити передзамовлення, написавши мені: [email protected]. Як тільки книга побачить світ, відправлю її вам!

Сподіваюсь, що ви не хворієте та піклуєтеся про себе!


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!