Тренінг у Veteran Hub: Страх і стрес. Як дати собі раду

Тренінг у Veteran Hub: Страх і стрес. Як дати собі раду 22.07.2019

 

У п'ятницю 2 серпня о 19:00 у Veteran Hub в Києві відбудеться унікальний двогодинний тренінг для тих, чия діяльність пов’язана із хронічним стресом, високою відповідальністю або надмірними навантаженнями. Ведучі - сертифіковані психотерапевти В’ячеслав Халанський та Олена Омельченко.

Вхід вільний.  Ви дізнаєтеся:

  • Які бувають страхи? Звідки вони беруться?
  • Як налагодити контакт з собою, партнером, дітьми, світом?
  • Які є дієві способи знімати хронічну напругу, стрес, агресію?
  • Як почати жити своїм життям, незважаючи на страх?

Також ми попрактикуємо метод ТRЕ (Trauma Releasing Exercises) — це серія вправ для відновлення сил, зняття напруги і хронічних затиснень, пов’язаних з пережитим шоком чи травмою. Вправи допоможуть зняти напругу після стресу чи травми, попередити психічне вигорання, повернути баланс, наростити сили. Тому прохання за можливості взяти з собою зручний одяг і каремат/підстілку.

Під час тренінгу у вас буде можливість задати свої питання і отримати відповіді.

Ведучі: 

В’ячеслав Халанський – психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму (Австрія); сертифікований тренер в методі ТРЕ; учасник міжнародних конференцій та освітніх програм; організатор навчальних програм з психології спільно з українськими та зарубіжними психологами; учасник таких проектів, як Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International). Автор книги «Солнце внутри как жить своей жизнью несмотря на страх».

Олена Омельченко – практичний психолог, психотерапевт NEST (New Experience for Survivors of Trauma – НОВИЙ ДОСВІД для тих, хто пережив травму), понад 15 років досвіду, тренер в методі ТРЕ, член УСП (Української Спілки Психотерапевтів), член міжнародної организації NEST, менеджер та студентка освітнього проекту з Екзистенційного Аналізу (Третя Віденська школа).

Адреса: Київ, вул. Юрія Іллєнка 42, телецентр Олівець (20 поверх) (як добратись).

Є запитання? (095)420-15-34, [email protected]

Подія у фейсбуці


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!