В'ячеслав Халанський «Сонце всередині: як жити своїм життям, незважаючи на страх»

Вячеслав Халанський «Сонце всередині: як жити своїм життям, незважаючи на страх» 16.09.2019

 

Вартість книги $12. Замовити книгу з доставкою в будь-яку точку: [email protected]

 

Книга В'ячеслава Халанського у новому ракурсі представляє відповіді на актуальні питання. Як створити і покращити партнерські відносини між чоловіком і жінкою, між колегами? Як виростити впевнену, щасливу дитину? Як бути успішним у професії? Тривога, злість, страх заважають бути щасливим і реалізованим — як впоратися з цими почуттями? Автор розглядає з точки зору екзистенційного аналізу такі життєві теми, як образа, прощення, відносини, шлюб і розлучення, насилля у родині, емоційний контакт, прив'язаність, зв'язок поколінь, довіра, залежність від гаджетів, емоційне вигорання, психологічна травматизація у сучасних реаліях тощо.

«Солце всередині» — це метафора, яка підкреслює гідність і самоцінність людини. Вона міститься у текстах Платону, і особливо у пізніх платоників. Прикладне значення ця метафора знаходить у психотерапевтичній концепції Третьої Віденської школи Альфріда Ленгле. Головний посил книги: ми зможемо подолати страх і витримати натиск тривоги, коли знайдемо контакт зі своїм «Я». В умовах невизначеності, коли зовнішні виклики потрясають нас, вибиваючи звичні опори, саме час замислитися про полюс внутрішньої самовизначеності. Саме про це книга. 

Автор об'єднує наукову аргументацію й доступний стиль викладення. Книга буде актуальною для спеціалістів допомагаючих професій, батьків. Вона для тих, хто готовий задавати собі питання і шукати відповіді разом з автором. 

Рецензії

Про автора: В'ячеслав Халанський – сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму. Член секції Екзистенційного аналізу й логотерапії Української Спілки Психотерапевтів (УСП). Учасник міжнародних конференцій та освітніх програм; організатор освітніх програм з психології спільно з українськими й закордонними психологами; учасник таких проектів, як: Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International). З 2017 року почав співпрацювати з фондом  Templeton World Charity Foundation з дослідження прощення (під керівництвом д-ра Еверета Уортінгтона).

Ми зупинилися на роздоріжжі між добрим і кращим: можна ще більше вкласти грошей у свій розвиток, у розвиток дітей, отримати престижну страховку, піднапружитися купити квартиру й нову машину. Ще трішки і ми «дотягнемо» до кращого життя,  ніж теперішнє. Однак ми вже починаємо переживати розгубленість й апатію. Ми відчуваємо розгубленість від напряму при непоганому матеріальному забезпеченні, але що ж далі? Заробляти більше, аби що? Було більше... Забезпечення це добре, і я не проти цього. Вірогідно, є ще інший шлях між кращим й добрим. Я думаю, моя книга саме про цей інший шлях. Детальніше


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!