Зараз пишу книгу про емоційне вигорання. Чому?

Зараз пишу книгу про емоційне вигорання. Чому? 21.08.2018

Друзі, чим ви займаєтеся у ці спекотні дні? Я для себе вирішив обрати щадливий режим. Дізнався, що в Іспанії у серпні працюють півдня. І зрозумів, що потрібно так само.

А взагалі зараз пишу книгу про емоційне вигорання. Знаєте, чому? Сам це пережив. «Вигорыв» за 2,5 роки на передостанный роботы, а остання добила остаточно. Стан був жахливий:

  • Відносини: втратив відносини з друзями або вони переросли у діловий режим. Пройшовши усі стадії вигорання, дійшов до того, що будь-який дзвінок викликав страх і огиду. Були близькі друзі – перестав спілкуватися зовсім. Вони абсолютно цього не розуміли.
  • Кар'єра: я досягнув великих результатів (крупні гранти, успішні досягнення і т.п.), АЛЕ не міг зосередитися елементарно на читанні більше 15 хвилин. Телефон став моїм клоном. Міг у будь-який час дня та ночі перевіряти пошту і повідомлення. Через це порушився мій сон, сон дружини, ми почувалися змученими. Виявив, що за три роки на фото майже не посміхаюся. 
  • Вага і відносини в родині. ЕВ впливає на усе: на секс (його якість), на відносини в сім'ї – вони стали сухими і бездушними. Я набрав ваги стільки, що відчував себе руїною (як я зараз зрозумів, у мене був кортизоловий стрес). Спроби бігати вранці давали неймовірне навантаження на печінку й усі органи, тому замість заряду бадьорості я отримував виснаження, а тренування в залі проходили з перідоичністю раз на місяць. Був повний капець у цьому. 
  • Продовжував брати на себе відповідальність: під час ЕВ я ставав залежним від проектів. Вони підживлювали самооцінку, давали енергію, але вони ж забирали усі мої сили. 
  • З'явилося дике роздратування і критика співробітників, зриви й крики ставали нормою. 

Я перебував начебто в ізоляції. Зауваження інших людей у той період я не чув, хоча давали зворотній зв'язок: «Ти виглядаєш якось не дуже. Під очима кола». Це легко витискалося: усі навколо тупі, вони не розуміють нічого.

І як же зупинити цей розпечений поїзд з купою відповідальних проектів й набором неприємних симптомів? Ось про цей перелом та зміну я пишу. В книзі будуть дані досліджень, інтерв'ю з людьми, які пережили ЕВ, зі спеціалістами-колегами та інше. Ось цим я зараз живу. 


Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!