Відгуки

Я звернулася за допомогою до В'ячеслава за наполегливою рекомендацією сестри, яка, на щастя, знала його особисто, тому я погодилася... Пройшов майже рік після цього періоду в моєму житті, коли мені знадобилася допомога психотерапевта. Я звернулася, оскільки не могла довгий час нормально спати через залякування свого чоловіка (на даний момент колишнього), який погрожував позбавити мене батьківських прав, довести в суді, що я хвора, казав, що вб'є мене. До цього він 6 років періодично тягав мене за волосся, і при цьому був тверезим у хімічному розумінні цього слова... Материнський інстинкт, страх з'їхати з ґлузду через відсутність сну і наполягання сестри звернутися до В'ячеслава  — це благо, дане мені у найпохмуріший період мого життя, який досі важко згадувати. З його професійною допомогою я змогла вирватися з пекла. Допомога була не просто психологічною. Він дав практичні рекомендації з елементами юридичної інформації з приводу того, що саме потрібно робити. У такі страшні моменти, коли неймовірне психологічне і фізичне насилля й тиск, які раніше були тимчасовими й періодичними, а тепер стали постійними й зростаючим — ти вже не можеш впоратися сама... 

Усе, що я хочу сказати: якщо ти жінка, мати, дружина й ти терпиш у своєму житті насилля періодичне (на тебе інколи вивалюють вину за гріхи усього світу й якимось фантастичним чином раптом виявляється, що ти була винуватою в усіх промахах і невдачах суперправильного, одного такого, що залишився на планеті), потім це звинувачення плавно переходить у побої або погрози, може, інколи твій насильник навіть розплачеться при цьому — не чекай кризи, як дочекалася я, що не могла спати й невідомо що зі мною було б. Будь ласка, звернися до В'ячеслава раніше. Так, у тебе немає грошей, тому що психопати (а, ну так, ти, звісно, думаєш ще, що він не психопат, адже для тебе важлива «родина» і ти по вуха зав'язла у проблемах виживання) часто не вміють їх заробити, оскільки керівники усі дурні, одні вони — нереалізовані президенти й директори, суперідеальні й ніким чомусь невизнані... А ти знайди, тому що якщо ти в цьому живеш, як жила одного часу я, значить, ти жертва, яка не зрозуміла, що згодом її можуть знищити. І краще витраться, як би тобі не було складно, і поговори з людиною, яка допомогла вже багатьом таким дурочкам, як ми з тобою, які зносять над собою наругу, ніж проігноруєш це повідомлення й продовжиш свої НІКОМУ НЕПОТРІБНІ страждання, які лише погіршать здоров'я й життя твоє й твоїх дітей. 

Я зараз вперше за довгі роки відчула себе людиною. Я працюю в престижній компанії, мене поважають і цінують в колективі. І у тебе все буде добре, тільки потрібно в певний момент усвідомити, що ти не супергерой і потребуєш допомоги інших людей. В цьому ключ до свободи й успіху. 

Анонімний відгук

Ідея пройти тест на профорієнтацію виникла давно. Під час терапії я зрозуміла: можливо, у мене не виходить стати гарним юристом тому, що вибір професії був несвідомий (поступила у юридичний ліцей за компанію з однокласницею) і це не зовсім "моє".

Я прийшла на консультацію до В'ячеслава. Запитання здалися якимись занадто простими, але коли я побачила звіт, мені сподобалася його фундаментальність: наведено описи типів особистості, їхні характеристики, код - три основних типи, які найбільше проявляються у моїй особистості, професії, які найбільше відповідають моєму коду.

Консультація оживила, так би мовити, результати теста. В'ячеслав звернув увагу на зміни в моєму коді. Для мене основними є соціальний, конвенціональний і підприємницький типи особистості, а у дитинстві замість конвенційного (коли усе по правилах і поличках) був художній! Це цікаве відкриття, над яким я замислилася. В'ячеслав також заохотив до подальших кроків на шляху визначення з профорієнтацією. Це мене надихнуло, допомогло краще взнати себе і спробувати себе у чомусь новому - наприклад, звернутися до HR-менеджера нашої компанії з пропозіцією допомогти у підборі персоналу. 

В'ячеславе, дякую за проведення теста!

Я звернулася до В’ячеслава, коли мене мучила постійна тривога, страхи й періодичні панічні атаки.

На той момент я страждала від цієї проблеми вже біля півроку. Усе почалося після перенесеної операції. До того я думала, що усе само минеться й намагалася абстрагуватися від проблеми.

Але ця проблема, як спазм, ставала сильнішою, чим довше я її терпіла. В’ячеслав не лише навчив мене технікам, які фізично допомогли мені впоратися з приступами паніки, але й допоміг мені подивитися на життя під іншим кутом.

Він допоміг мені перестати боятися жити, і як тільки я перестала боятися, у мене одразу ж з’явилися захоплення, цілі і бажання щось у житті міняти.

В’ячеслав, дякую Вам дуже, що повернули мене до життя!

Ганна

Ми з чоловіком прийшли до Слави у достатньо непростий для нашої родини період часу. Наша родина існувала вже 5 років і ми дуже хотіли мати дітей. У нас почався психологічно важкий період лікування. Я сказала чоловіку, що ми самі вже не впораємося, одночасно ми ще робили ремонт :) Ми сварилися щомиті. І хоча я к тому моменту була достатньо непогано підкованою різноманітними психологічними групами/курсами людиною, я нічого не могла з собою зробити. У мене була надія тільки на чоловіка: він сприйме правильно потрібну інформацію і витримає мої бурю й натиск. 

Слава сподобався мені (за півроку до звернення до нього особисто) на лекції про страх. Розташував перш за все добротою й обережним ставленням до людини. На прийомі він сказав, що орієнтований на кращих західних психологів та їхню наукову базу. Це нам дуже імпонувало. Завжди делікатно усе вислуховуючи, спрямовував наші думки у потрібне русло. При ньому було дуже легко відкриватися. Консультувалися ми вдвох раз на тиждень, і чоловік додатково їздив сам. Кожного дня ми з мужем згадували заняття і намагалися аналізувати ситуації, що виникають. Коротше кажучи, спільними зусиллями ми протрималися десь місяця півтора. А потім ми завагітнили. І проблема сама зникла. Ми дуже вдячні Славі. І завжди рекомендуємо його тим, хто потребує психолога.  

З повагою, Ольга


Я не знаю, як в наш час обходитися без психолога. Психологія важлива тим, що дає можливість розповісти про те, що вас хвилює і чим ви не можете поділитися з оточуючими. Психолог — це людина, яка вас не тільки вислухає, а й, завдяки своєму досвіду, зрозуміє і дасть дуже важливі і корисні поради! Для мене психолог — це, в першу чергу, людина, а не лікар. Людина, яка вас уважно вислухає і поділиться своїм досвідом. В'ячеслав Халанський — саме така людина.

Анонімний відгук

Вдячний вам, В'ячеславе, за тестування і консультацію. Вони допомогли мені стати впевненішим в собі і зорієнтуватися у виборі професії.

Відгуки людей, які пройшли тест на профорієнтацію, Павло, 17 років

Кожен з нас рано чи пізно стикається з питанням: чи правильно я обрав професію? Буває так, що робота не приносить задоволення, яким би хорошим фахівцем ти не був. Починається моральне вигоряння. Так було і зі мною ...
У цей переломний момент я познайомилася з В'ячеславом. Тест на професійну орієнтацію допоміг подолати свій страх і ризикнути змінити професію. Рекомендую й вам! В'ячеслав проконсультує і детально обговорить з вами результати. Впевнена, ви будете задоволені і навіть здивовані результатом. Успіхів!

Відгуки людей, які пройшли тест на профорієнтацію, Іра

Тестування і консультація В'ячеслава допомогли розкрити внутрішній конфлікт, викликаний роботою, яка не відповідає справжнім запитам. Стало зрозуміліше, в якому напрямку рухатися, аби отримувати більше задоволення від своєї діяльності. Список професій, який тест видає в кінці, дозволив розширити свої рамки і задуматися над абсолютно несподіваними напрямками самореалізації. Всім, хто стоїть на роздоріжжі, не розуміє, чого хоче і не отримує задоволення від роботи, рекомендую.

Відгуки людей, які пройшли тест на профорієнтацію, Ілона

Психологічна допомога дала мені можливість подивитися на свою ситуацію з боку, побачити, що існують різні варіанти виходу. У мене з'явилася надія і бажання діяти. Корисним також став досвід бути почутою в атмосфері довіри. Завдяки цій допомозі я змогла швидше прийняти рішення в тих моментах, в яких раніше зволікала.

Анонімний відгук

Розставити все по поличкам, знайти відсутній пазл — ось що потрібно, аби знайти гармонію в собі. А головне — в потрібний момент відчути, що зробити це необхідно. Чудово, коли справляєшся сам, але іноді легше з кимось.
Неможливо стати ідеальною, але можна стати кращою, побороти неприємні зародки панічних атак і взагалі навчитися слухати себе. Дякую за цей процес В'ячеславу.

Анонімний відгук

Щоб записатися на прийом,
залишіть заявку!